Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου
Τρίτη, 21/05/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
134 από 204
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-20
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(1η αγ.)
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
29/10/23
15:00
0-1
2.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(2η αγ.)
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
Κυριακή
05/11/23
13:00
0-1
3.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(3η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
12/11/23
12:30
2-1
4.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων
(1η φάση)
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΚΚΙ
Τρίτη
28/11/23
12:00
2-1
5.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(4η αγ.)
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
03/12/23
14:45
2-4
6.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(5η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
10/12/23
13:00
7-0
7.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(6η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
17/12/23
11:45
3-1
8.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(8η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
28/01/24
14:30
2-0
9.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(9η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Σάββατο
03/02/24
12:00
3-0
10.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγ.)
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ
Σάββατο
10/02/24
10:30
3-0
11.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(7η αγ.)
ΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ
Σάββατο
10/02/24
18:15
1-2
12.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Σάββατο
17/02/24
10:30
1-4
13.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(10η αγ.)
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΛΑΚΚΙ
Κυριακή
25/02/24
14:30
1-1
14.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Σάββατο
02/03/24
09:00
5-8
15.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(11η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Σάββατο
02/03/24
15:00
1-2
16.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Κυριακή
17/03/24
10:45
3-2
17.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(13η αγ.)
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΦΑΛΟΥ
Σάββατο
23/03/24
12:30
1-2
18.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγ.)
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
Κυριακή
24/03/24
10:00
4-1
19.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγ.)
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
Κυριακή
24/03/24
12:00
5-2
20.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(14η αγ.)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ
ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Σάββατο
30/03/24
12:30
3-1
21.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE)
(1η φάση)
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
Σάββατο
13/04/24
10:00
6-3
22.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
(6η φάση)
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2
ΚΕΦΑΛΟΥ
Κυριακή
14/04/24
11:00
23.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
(7η φάση)
ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΦΑΛΟΥ
Κυριακή
14/04/24
12:00
24.
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE)
(2η φάση)
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
Κυριακή
21/04/24
10:00
3-0
α.α.
25.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(12η αγ.)
ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
0-3
α.α.