Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Συλλυπητήρια ανακοίνωση , 26/5/2022 02:38
Ο Πρόεδρος Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, εκφράζουν τη βαθύτατη θλίψη και την οδύνη τους για τον αδόκητο χαμό του Ελευθέριου Αγρέλη, γιό του επί χρόνια παράγοντα στα σωματεία της δύναμης μας του Απόλλων Απολλώνων και  της Ασπίδας Σαλάκου. Τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια στην οικογένεια και στ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, 24/5/2022 10:00
Την Κυριακή 29 Μαΐου 2022, θα πραγματοποιηθούν οι τελικοί του Κ-12, στο γήπεδο της Παστίδας. Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:  15:30 Μικρός Τελικός Silver 16:45 Μεγάλος Τελικός Silver 18:00 Μικρός Τελικός Gold 19:15 Μεγάλος Τελικός Gold Οι απονομές και η τελετή λήξης θα γίνουν στις 20:30, για όλες τις ομάδες των τελικών.... περισσότερα...
ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΓΙΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ , 23/5/2022 14:30
Ενημερώνουμε τα σωματεία της δύναμης μας, ότι σύμφωνα με απόφαση  της Ε.Ε. της ΕΠΟ, ως ημερομηνία έναρξης της επόμενης ποδοσφαιρικής περιόδου ορίζεται η 1η Ιουλίου 2022 και ως ημερομηνία λήξης αυτής η 30η Ιουνίου 2023. Επιπλέον οι περίοδοι εγγραφών/μετεγγραφών για τα ερασιτεχνικά σωματεία διαμορφώνονται ως ακολούθως:... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 29/19.05.2022, 20/5/2022 13:00
 Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρίασης Νο 29/19.05.2022)... περισσότερα...
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 19/5/2022 16:12
Ανακοινώνονται από τον Πρόεδρο της Τεχνικής Επιτροπής κ. Λουϊζίδη Δημοσθένη, οι ποδοσφαιριστές που επιλέχτηκαν από τον Ενωσιακό Προπονητή κ. Τριχιά, που θα συμμετέχουν στην αποστολή της Αθήνας, για τον αγώνα με την ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, την Παρασκευή 20-05-2002, για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, περιόδου 2021-2022, γ... περισσότερα...
75ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 19/5/2022 14:38
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ συγχαίρουν την ομάδα της Α.Ε.Ρ. ΑΦΑΝΤΟΥ για την κατάκτηση του Κυπέλλου Δωδεκανήσου, περιόδου 2021-2022, σε έναν τελικό αντάξιο της ιστορίας των δύο ομάδων.  Συγχαρητήρια και στον φιναλίστ ΦΟΙΒΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ, για την συμμετοχή και την προσπάθεια που κατέβαλε.  ... περισσότερα...

epsdod fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΕΠΣ 8ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣΚυριακή22/05/2216:005-0
2.ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή22/05/2216:002-3
3.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή22/05/2217:30
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
4-0
4.ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΤετάρτη25/05/2214:000-1
5.ΜΑΡΚΟ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΤετάρτη25/05/2216:000-0
6.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣΤετάρτη25/05/2216:002-0
K-16
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΕ.Α.Κ.Σάββατο21/05/2217:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
2-0
8.ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΦΑΝΩΝΣάββατο21/05/2217:30ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΠΕΝΤΣΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
3-1
9.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο21/05/2217:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ Π.3-2
10.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη25/05/2212:303-0 α.α.
11.ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΤετάρτη25/05/2215:153-0 α.α.
12.ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤετάρτη25/05/2217:30ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΝΤΑΚΟ Κ., ΠΑΣΧΟΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2-5
13.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΠέμπτη26/05/2217:30ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
0-0
Κ-16 Ομιλος Νήσων
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη25/05/2216:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-5
Δεύτερη Φάση Παιδικού Πρωταθλήματος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή22/05/2217:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.0-2
16.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή22/05/2217:30ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.3-2
17. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΤετάρτη25/05/2218:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ Γ.0-0
18.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Τετάρτη25/05/2218:00ΧΟΝΔΡΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.7-1
Κ-14 Ομιλος Νήσων
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή22/05/2212:30ΒΕΡΟΙΟΣ Γ.2-0
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2210:00
21.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2210:00
22.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2210:00
23.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2210:00
24.ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2211:00
25.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2211:00
26.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2211:00
27.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2211:00
28.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΡΟΔΟΣ ΒΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2212:00
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2212:00
30.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2212:00
31.ΧΑΛΚΗ - ΑΕΡΑ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2212:00
32.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2212:45
33.ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή22/05/2212:45
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF K-12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη25/05/2219:303-0

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΕΠΣ 8ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝΚυριακή29/05/2216:00
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚυριακή29/05/2216:00
3.ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔευτέρα30/05/2216:00
K-16
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Παρασκευή27/05/2217:30ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
5.ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΣάββατο28/05/2213:00
6.ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣΣΥΜΗΣάββατο28/05/2213:00
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο28/05/2215:30
8.ΧΑΛΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη31/05/2218:00
9.ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΤρίτη31/05/2218:00
10.Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη01/06/2218:00
11.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Τετάρτη01/06/2218:00
Κ-16 Ομιλος Νήσων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΠαρασκευή27/05/2221:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.
13.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή29/05/2217:00
Δεύτερη Φάση Παιδικού Πρωταθλήματος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή29/05/2217:30
15. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή29/05/2217:30
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 ΡΟΔΟΥ (GOLD-SILVER)
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/05/2215:45
17.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/05/2215:45
18.ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/05/2217:00
19.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/05/2217:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-12 (BRONZE) ΡΟΔΟΥ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΧΑΛΚΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/05/2218:15
21.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο28/05/2218:15

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.