ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 24/09/23 | 13:30 | 3-1 |
2. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 01/10/23 | 12:30 | 3-4 |
3. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:15 | 2-0 |
4. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 14/10/23 | 12:30 | 6-0 |
5. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 10:00 | |
6. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 22/10/23 | 13:30 | 1-3 |
7. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 2-1 |
8. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | 6-3 |
9. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | |
11. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 05/11/23 | 12:30 | 1-1 |
12. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τρίτη | 07/11/23 | 15:30 | 6-0 |
13. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 4-1 |
14. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 12/11/23 | 16:00 | 0-2 |
15. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Τρίτη | 14/11/23 | 12:45 | 2-2 |
16. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 09:45 | |
17. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
18. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (1η φάση) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Τρίτη | 21/11/23 | 12:45 | 2-5 |
19. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 4-2 |
20. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Τρίτη | 28/11/23 | 12:30 | 2-0 |
21. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-1 |
22. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 3-0 |
23. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 06/12/23 | 13:30 | 1-1 |
24. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Παρασκευή | 08/12/23 | 12:30 | 4-2 |
25. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.) | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Τρίτη | 12/12/23 | 12:30 | 0-3 |
26. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 4-0 |
27. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Τρίτη | 19/12/23 | 13:00 | 2-0 |
28. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 06/01/24 | 19:45 | 0-2 |
29. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 3-2 |
30. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:45 | 0-3 |
31. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-2 |
32. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | |
33. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
34. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Τρίτη | 23/01/24 | 12:45 | 4-1 |
35. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 28/01/24 | 14:45 | 3-1 |
36. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 06/02/24 | 12:45 | 0-1 |
37. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 07/02/24 | 17:00 | 1-2 |
38. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 2-1 |
39. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:00 | 2-3 |
40. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 1-0 |
41. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Τρίτη | 20/02/24 | 12:15 | 2-2 |
42. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 6-3 |
43. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 2-1 |
44. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Τρίτη | 27/02/24 | 12:45 | 1-1 |
45. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 0-0 |
46. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:00 | |
47. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | |
48. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 2-1 |
49. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος Νήσων (3η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:00 | 2-4 |
50. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Παρασκευή | 08/03/24 | 17:00 | 2-5 |
51. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 12/03/24 | 12:45 | 1-0 |
52. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Παρασκευή | 15/03/24 | 20:00 | 7-2 |
53. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:30 | 2-3 |
54. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Παρασκευή | 22/03/24 | 20:45 | 1-5 |
55. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 0-3 |
56. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
57. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
58. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 03/04/24 | 20:00 | 0-2 |
59. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΛΑΚΚΙ | Κυριακή | 07/04/24 | 10:00 | 0-1 |
60. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.) | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Τρίτη | 09/04/24 | 13:00 | 2-1 |
61. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (1η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Πέμπτη | 11/04/24 | 19:00 | 3-0 |
62. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 5-3 |
63. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 1-2 |
64. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | |
65. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (7η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | |
66. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (SILVER) (1η φάση) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-3 (πεν: 2-1) |
67. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 27/04/24 | 19:30 | 2-1 |
68. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | 3-0 α.α. | ||||
69. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
70. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
71. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
72. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
73. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
74. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
75. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
76. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
77. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
78. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
79. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
80. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
81. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
82. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
83. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
84. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
85. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
86. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
87. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
88. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
89. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
90. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | |||||
91. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
92. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
93. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
94. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ |