Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 2ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 10:30 | 2-9 | |
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τρίτη | 18/12/18 | 15:00 | 1-1 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 13/01/19 | 10:30 | 3-4 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 13:00 | 1-7 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 13:30 | 5-1 | |
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 14:30 | 11-3 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 02/02/19 | 11:00 | 2-5 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 02/02/19 | 11:00 | 4-2 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 23/02/19 | 11:00 | 4-2 | |
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Παρασκευή | 01/03/19 | 17:00 | 2-3 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Παρασκευή | 08/03/19 | 15:00 | 2-5 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 18:15 | 4-2 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 12:30 | 5-2 | |
ΑΕ ΔΙΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 13:00 | 2-1 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 11:00 | 0-7 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 09:30 | 1-7 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 11:00 | 1-5 | |
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 11:30 | 9-2 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 03/04/19 | 16:00 | 8-4 | |
ΑΕ ΔΙΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Πέμπτη | 11/04/19 | 14:45 | 2-5 |