Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ K-12 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 15/12/18 | 10:30 | 3-3 | |
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 13/01/19 | 13:00 | 7-7 | |
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 13/01/19 | 13:00 | 8-2 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 19/01/19 | 14:15 | 1-7 | |
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 19/01/19 | 14:15 | 11-0 | |
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΛΑΚΚΙ | Κυριακή | 27/01/19 | 16:00 | 2-4 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 03/02/19 | 11:00 | 10-0 | |
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 03/02/19 | 11:00 | 7-0 | |
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ | ΛΑΚΚΙ | Παρασκευή | 08/03/19 | 14:30 | 0-8 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | 0-10 | |
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | 6-0 | |
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Πέμπτη | 28/03/19 | 18:00 | 4-5 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/03/19 | 11:00 | 3-3 | |
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/03/19 | 11:00 | 0-11 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Παρασκευή | 22/03/19 | 17:00 | 3-0 α.α. | |
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Τρίτη | 26/03/19 | 18:30 | 7-2 | |
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Δευτέρα | 22/04/19 | 10:00 | 0-7 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τρίτη | 26/03/19 | 18:30 | 7-0 | |
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 06/04/19 | 10:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 13/04/19 | 11:30 | 7-0 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Πέμπτη | 28/03/19 | 18:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 07/04/19 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 13/04/19 | 10:00 | 5-1 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 17/04/19 | 19:15 | 3-5 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Δευτέρα | 01/04/19 | 19:30 | 2-0 | |
ΑΕ ΚΩΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τρίτη | 02/04/19 | 19:00 | 8-0 |