Γήπεδο ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
Πληροφορίες
Περιοχή: | |
Τύπος: | Συνθετικός χλοοτάπητας |
Διαστάσεις: | 0 x 0 μ. |
Διαθέτει: |
Αποδυτήρια Φωτισμό Κερκίδες (Χωρητικότητα: 0) |
Έδρα: | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ |
Δεύτερη έδρα: | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ, ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ |
Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες
Διοργάνωση | Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | Σάββατο | 06/04/24 | 11:00 | 3-0 α.α. |
2. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 | Σάββατο | 06/04/24 | 11:00 | 3-1 |
3. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 6-3 |
4. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 10:00 | 5-2 |
5. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 5-3 |
6. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:15 | 2-5 |
7. | Κ-16 Ομιλος Νήσων | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | 3-0 α.α. |
8. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | 3-0 |
9. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | 1-2 |
10. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 3-0 α.α. |
11. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 1-2 |
12. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 0-3 |
13. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 4-1 |
14. | Κ-14 Ομιλος Νήσων | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | 9-0 |
15. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (SILVER) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-1 |
16. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (SILVER) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-3 (πεν: 2-1) |
17. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 1-4 |
18. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 2-0 |
19. | Κ-14 Ομιλος Νήσων | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 15:30 | 3-0 α.α. |
20. | Κ-16 Ομιλος Νήσων | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | |
21. | Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος | ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 |