Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ KAI ΠΑΙΔΩΝ 29.09.2016, 29/9/2016 13:58
 Δείτε στο σημερινό Δελτίο Τύπου 29.09.2016, τις κλήσεις των ποδοσφαιριστών των Μικτών Νέων και Παίδων από τον Ενωσιακό Προπονητή  κ. Θεοδώρου Θεόδωρο.... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 02/28.09.2016, 29/9/2016 11:57
 Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρίασης 02/28.09.2016).... περισσότερα...
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ-Σχολή Προπονητών UEFA C , 28/9/2016 16:16
Υπενθυμίζουμε στους συμμετέχοντες στη σχολή Προπονητών UEFA-C, ότι καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης του Παραβόλου συμμετοχής τους, που έχει ορισθεί  στα 500€ είναι μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2016 στο λογαριασμό της ΕΠΣ Δωδεκανήσου στην Τράπεζα Πειραιώς, 5700-021618-284 (ΙΒΑΝ: GR54 0172 7000 0057 0002 1618 284). Σε περίπτωση μη έγκαιρης καταβολής του Παραβόλο... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 28/9/2016 14:09
 Με απόφαση της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας, θα λειτουργήσει Σχολή Προπονητών UEFA C στη Ρόδο για χρονικό διάστημα από 25/11 έως 4/12/2016. Καλούνται οι συμμετέχοντες  να καταθέσουν το Παράβολο συμμετοχής για τη σχολή UEFA-C, που έχει ορισθεί  στα 500€ μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2016 στο λογαριασμό της ΕΠΣ Δωδεκανήσου στην Τράπεζ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ- ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 28/9/2016 13:32
Ο αγώνας ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, για την 3η Αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας Blue Star Ferries, δεν ορίσθηκε από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου, για λόγους συγκοινωνίας (δεν υπάρχουν αεροπορικά δρομολόγια στο σύστημα των εταιρειών από και προς Ρόδο).... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 26/9/2016 15:42
Ενημερώνουμε τα Σωματεία της Δύναμης μας ότι, από σήμερα 26 Σεπτεμβρίου 2016, το νέο ωράριο λειτουργίας της Ένωσης θα είναι 9:00πμ-21:00μμ, για την καλύτερη εξυπηρέτηση τους.... περισσότερα...

lottary

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο24/09/1613:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
4-1
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΛΑΡΔΟΥΣάββατο24/09/1616:30ΚΑΖΑΣ Α., ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο24/09/1616:30ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-5
4.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΒΑΤΙΟΥΣάββατο24/09/1616:30ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
2-3
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο24/09/1616:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
0-3
6.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/09/1616:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
7.ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΨΙΝΘΟΥΚυριακή25/09/1613:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3-2
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΙΩΝΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΚυριακή25/09/1614:001-1
9.ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΚυριακή25/09/1615:301-0
10.ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚυριακή25/09/1616:300-0
11.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή25/09/1616:30
(Παρατηρητής: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-2
12.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚυριακή25/09/1616:301-2
13.ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑΚυριακή25/09/1616:301-1
14.ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔευτέρα26/09/1616:003-0

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο01/10/1612:30
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο01/10/1616:15
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
3.Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο01/10/1616:15
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
4.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο01/10/1616:15
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο01/10/1616:15
(Παρατηρητής: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
6.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή02/10/1613:30
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο01/10/1616:00
8.ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝΚυριακή02/10/1616:00
9.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή02/10/1616:00
10.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣΚυριακή02/10/1616:00
11.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή02/10/1616:00
12.ΚΗΦΙΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ Κυριακή02/10/1616:00
13.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔευτέρα03/10/1616:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.