Πάντα στο ποδόσφαιρο υπάρχει νικητής και ηττιμένος.

Τελευταία Δελτία τύπου
 |  26.03.2015 - Διαβάστε το |  24.03.2015 - Διαβάστε το |  20.03.2015 - Διαβάστε το | 

 ΝΕΑ
26-03-2015
ΠΟΔ/ΣΤΕς ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
Από τον Ομοσπονδιακο προπονητή της 4ης Ζώνης κ.Νικο Πανταζή επιλέχθηκαν οι πιο κάτω ποδ/στές που θα συγκροτήσουν τις ομάδες Παίδων και Νέων για τους αγώνες της Γ φάσης στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ και είναι: ΠΑΙΔΕΣ
ΑΡΙΦΙ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ ΠΑΡ.-ΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔ.-ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚ-ΚΑΡΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΩΝΑΣ του ΔΙΓΕΝΗ ΚΟΣΚ
ΝΕΟΙ
ΛΙΒΙΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ-ΚΟΡΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑ ΡΟΔΟΥ -ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΓΕΝΗ ΚΟΣΚ.-ΚΑΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑ -ΤΡΙΜΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ-ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤ. του ΑΣ ΡΟΔΟΥ
26-03-2015
ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΑΣ και ΓΗΠΕΔΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ 15η αγων/κή /1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠ:ΣΑΛΑΚΟΥ:ΕΥΚΛΗΣ -ΦΟΙΒΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-3-2015 και ωρα 12.00
26-03-2015
ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑΣ ΑΓΩΝΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ 19Η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2015
ΓΗΠ:ΛΑΡΔΟΥ ΩΡΑ 15.15 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.
26-03-2015
ANABOΛΗ ΑΓΩΝΑ Β κατηγορία /1ος Ομιλος/
Προγραμματισμένος αγωνας 15η αγων/κής ΝΗΡΕΑ -ΠΟΛΥΒΩΤΗ για Παρασκευή 27-3-2015 αναβάλλεται, για συγκοινωνιακούς λόγους (ανεκτέλεστο δρομολόγιο)
26-03-2015
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ του ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Για να δείτε τις βαθμολογίες του προπαιδικου πρωτ/τος δείτε το Δ.Τ.26-3-2015
26-03-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΝΗΣΩΝ
11η ΑΓΩΝ/ΚΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-3-2015
ΓΗΠ:ΚΕΦΑΛΟΥ ΩΡΑ 12.00 ΔΟΞΑ ΚΑΡΔ.-ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΓΗΠ:ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΟΜ.ΑΘΛ.ΚΩ -ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΓΗΠ:ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΩΡΑ 10.30 ΠΑΟ ΚΩ -ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ
26-03-2015
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος ενημερώνει για το εφηβικό πρωταθλημα ότι η 20η αγων/κή θα πραγματοποιηθεί Τεταρτη 1-4-2015 ,η 21η αγων/κη Κυριακή 5/4/2015
η 22η αγων/κή Τεταρτη 8/4/2015 ,23η Τεταρτη 15/4/2015 και 24η αγων/κή Κυριακή 19/4/2015.΄Τα αιτήματα των σωματείων για την 20η αγων/κη εως Παρασκευή 27/3/2015 και ωρα 13.00.
26-03-2015
EYXAΡΙΣΤΗΡΙΟ του Διοικητικού Συμβουλιου της ΕΠΣΔ
Ο Πρόεδρος κ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΚΟΦΩΤΗΣ και τα μέλη του Δ.Σ. ευχαριστούν όλους εκείνους, που συνέβαλαν να πραγματοποιηθεί ο 68ος τελικός κυπέλλου ερασιτεχνών ζώνης Δωδεκανήσου. Συγχαίρει τα σωματεία του ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥ
και ΑΣ ΡΟΔΟΣ για το αθλητικό πνεύμα που επέδειξαν στον Τελικό .Όλους όσους τίμησαν με την παρουσία τους,επισημους, Προέδρους και Παράγοντες των σωματείων , Προπονητές, Αθλητές – Ποδοσφαιριστές,φιλάθλους,τον υπεύθυνο του γηπέδου κον ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ το προσωπικό του γηπέδου, την φιλαρμονική του Δ.Ο.Π.Α.Ρ., τα παιδιά των μικτών μας ομάδων που παρέλασαν καθώς και την ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ Δ/ΝΣΗ .
25-03-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
22η αγων/κη
ΠΕΜΠΤΗ 26-3-2015
ΓΗΠ:ΑΦΑΝΤΟΥ ΩΡΑ 13.00 ΑΕΡΑ -ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΙΤ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΧΙΟΛΑΣ-ΜΠΕΚΚΑΣ ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤ. ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ 19η αγωνιστική
Πέμπτη:26-3-2015
ΕΑΚ (18.00): Ρόδος- Κλεόβουλος
ΔΙΑΙΤ: ΜΟΣΧΑΤΟΣ-ΤΕΩΡΓΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
24-03-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
68ος Τελικός Κυπέλλου Δωδεκανήσου
Τετάρτη 25.03.2015 Δημοτικό Στάδιο Ρόδου
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΥ-Α.Σ.ΡΟΔΟΣ ΩΡΑ 16.00
ΔΙΑΙΤ: ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.- ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ. - ΣΑΡΡΗΣ Γ.
4ος ΔΙΑΙΤ. ΜΙΑΡΗΣ Ε.
Παρ.Διαιτ. ΚΑΠΡΟΣ Δ - ΣΤΕΡΓΟΥ Ε.


© 2005 - 2015 : Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου : Σχεδίαση & κατασκευή