Χειροκροτείστε τους διαιτητές στο δύσκολο έργο τους αναγνωρίζοντας τα ανθρώπινα λάθη τους.

Τελευταία Δελτία τύπου
 |  24.04.2015 - Διαβάστε το |  23.04.2015 - Διαβάστε το |  22.04.2015 - Διαβάστε το | 

 ΝΕΑ
25-04-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ PLAY OFF
Α ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ "BLUE STAR FERRIES"
5η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΓΗΠ.ΙΑΛΥΣΟΥ:ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2015 17.00
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΜ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ 4osΔΙΑΙΤ: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤ:ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ
ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ:ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2015 17.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΠΑΥΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤ:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ-ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ 4osΔΙΑΙΤ:ΚΟΛΛΙΑΣ
ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤ:ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ
24-04-2015
OΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18η ΑΓΩΝ\ΚΗ
ΓΗΠ:ΦΑΝΩΝ:ΕΥΚΛΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Δ.ΚΥΡΙΑΚΗ 26\4\2015 17:00
ΔΙΑΙΤ:ΒΛΑΧΟΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20η ΑΓΩΝ\ΚΗ
ΓΗΠ:ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ:ΝΙΚΗ Ρ.-ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 26\4\2015 15:00
ΔΙΑΙΤ: ΜΟΣΧΑΤΟΣ-ΣΑΡΡΗΣ Γ-ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΗΣΩΝ 7η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΓΗΠ:ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΩΡΑ 13.00 ΞΑΝΘΟΣ-ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4/2015
ΔΙΑΙΤ:ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ-ΣΤΑΜΟΣ-ΚΟΠΑΝΟΣ
14η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΓΗΠ:ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΩΡΑ 17.00 ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ-ΞΑΝΘΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2015
ΔΙΑΙΤ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ-ΚΟΠΑΝΟΣ
24-04-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ PLAY OFF
Α ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ "BLUE STAR FERRIES"
6η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/4/2015 ΩΡΑ 17.00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ :ΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ παρ.ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ :ΦΟΙΒΟΣ -ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ παρ.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΦΡΑΝΤΖΗΣ
24-04-2015
ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΑΓΩΝΑ
Β ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
18η ΑΓΩΝ/ΚΗ ΦΑΝΩΝ/ΛΟΓΩ ΤΙΜΩΡΙΑΣ/ ΕΥΚΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜ ΚΥΡΙΑΚΗ
26/4/2015 17.00 ΜΑΝΕΓΑΣ
24-04-2015
EΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ του ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
H Επιτροπή Καλλιέργειας και ανάπτυξης διοργανώνει Τουρνουά Τζούνιορ για την Κυριακή 26/4/2015 (ηλικίες 2005-2006) στα στα πιο κάτω γήπεδα :
ΓΗΠ: ΜΑΡΙΤΣΩΝ :
ΡΟΔΟΣ /2/ -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΛΗ ΩΡΑ 12.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.-ΕΥΚΛΗΣ ΩΡΑ 12.30
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ(1)-ΙΠΠΟΤΕΣ ΩΡΑ 09.30
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΩΡΑ 10.30
ΙΑΛΥΣΟΣ /1/-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΩΡΑ 11.30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤ.-ΑΣ ΡΟΔΟΣ(1) ΩΡΑ 11.30
ΦΟΙΒΟΣ (1) -ΙΑΛΥΣΟΣ (2) ΩΡΑ 09.30
ΦΟΙΒΟΣ (2)- ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗΣ (2) ΩΡΑ 10.30
ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΡΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΩΡΑ 10.00
ΑΡΕΝΑ -ΔΙΓΕΝΗΣ ΩΡΑ 12.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ (1) ΩΡΑ 10.00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ (2) -ΑΕΡΑ (1) ΩΡΑ 11.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ ΩΡΑ 11.00
ΑΕΡΑ (2) -ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΩΡΑ 12.00
23-04-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
15η ΑΓΩΝ/ΚΗ /1ος ΟΜΙΛΟΣ/
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/4/2015 ΩΡΑ 14.30
ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ :ΝΗΡΕΑΣ-ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΔΙΑΙΤ:ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΡΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ παρ.ΠΗΔΙΑΚΗΣ
23-04-2015
ΕΦΗΒΙΚΟ ΡΟΔΟΥ /ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ/
22η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΤΡΙΤΗ 28-4-2015 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠ:ΚΑΛΥΘΙΩΝ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 30-4-2015 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ -ΚΛΕΑΝΘΗΣ
23-04-2015
ΕΦΗΒΙΚΟ ΝΗΣΩΝ /ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ/
10η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-4-2015 ΩΡΑ 11.15
ΓΗΠ:ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ -ΑΟ ΒΑΘΥ
7η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-4-2015 ΩΡΑ 14.00
ΓΗΠ:ΛΕΡΟΥ:ΑΕ ΛΕΡΟΣ -ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
23-04-2015
Εφηβικό Νήσων 13η Αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-4-2015
ΓΗΠ:ΠΥΛΙΟΥ ΩΡΑ 13.30 ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ -ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΓΗΠ:ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ-ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-4-2015
ΓΗΠ:ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΩΡΑ 12.00 ΔΟΞΑ ΚΑΡΔ.-ΠΑΟ ΚΩ
23-04-2015
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΗΣΩΝ
14η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-4-2015 ΩΡΑ 12.00
ΓΗΠ:ΛΕΙΨΩΝ :ΑΟ ΛΕΙΨΙΟΤΩΝ -ΑΕ ΚΩΣ παρ.ΜΑΝΗΣ


© 2005 - 2015 : Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου : Σχεδίαση & κατασκευή