Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Anek
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ_23112017, 23/11/2017 16:30
 Δείτε στο σημερινό Δελτίο Τύπου 23.11.2017, την πρόσκληση  ποδοσφαιριστών  Μικτών Νέων και Παίδων για προπόνηση, από τον Ενωσιακό Προπονητή  κ. Θεοδώρου Θεόδωρο.... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, 22/11/2017 17:04
 Στο πεδίο διοργανώσεις αναρτήθηκε το πρόγραμμα για τα τουρνουά Προπαίδων στο Βόρειο συγκρότημα 1ος, 2ος και 3ος Όμιλος.... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 21/11/2017 16:30
 Μετά από έγγραφο αίτημα του Διαγόρα Βατίου και την έγγραφη συναίνεση του σωματείου της Δόξας Καρδάμαινας, ο αγώνας Δόξα Καρδάμαινα – Διαγόρας Βατίου ορίστηκε για την Παρασκευή 24/11/2017 και ώρα 14:45.... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, 20/11/2017 14:02
 Την Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017, θα πραγματοποιηθεί  Τουρνουά Προτζούνιορ, στο Οικονομίδειο Γήπεδο Ιαλυσού. Τυχόν αιτήματα των Σωματείων έως την Πέμπτη 23/11/2017 και ώρα 12:00.Το αναλυτικό πρόγραμμα θα ανακοινωθούν την Πέμπτη 23/11/2017.... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 9/16.11.2017, 17/11/2017 12:44
 Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρίασης Νο 9/16.11.2017).... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ_17112017, 17/11/2017 11:31
 Δείτε στο σημερινό Δελτίο Τύπου 17.11.2017, την πρόσκληση  ποδοσφαιριστών  Μικτών Νέων και Παίδων για προπόνηση, από τον Ενωσιακό Προπονητή  κ. Θεοδώρου Θεόδωρο... περισσότερα...

epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή19/11/1714:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-1
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή19/11/1714:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3-2
3.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΒΑΤΙΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
0-0
4.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή24/11/1714:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-0
6.ΧΑΛΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή19/11/1714:45ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ.
(Παρατηρητής: ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΑΚΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
7.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΦΑΝΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
3-0
8.ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/11/1713:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής: ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΑΚΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΣΑΒΒΕΝΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
3-2
10.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΜΑΧΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-4
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)
0-0
12.ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή24/11/1713:00ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή19/11/1714:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
2-1
14.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή19/11/1714:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
1-2
15.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή24/11/1715:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ)
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή19/11/1714:45ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
0-1
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή19/11/1714:45ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-0
18.ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή19/11/1714:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ., ΚΟΥΜΠΛΑ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
3-0
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΡΧΙΠΟΛΗΣΚυριακή19/11/1714:45ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
2-0
20.ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1715:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΑΤΗ Ε.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6-2
21.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΩΡΙΕΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1718:00ΒΛΑΧΟΣ B., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΑΛΥΘΙΩΝΤρίτη21/11/1715:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΓΑΤΗ Ε.
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
4-2
Παιδικό A Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1710:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.12-0
24.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή19/11/1712:30ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.9-2
Παιδικό Όμιλος Νήσων
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή19/11/1710:00ΚΙΝΑΣ Θ.0-16
Παιδικό Β Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή19/11/1710:00Αναβλήθηκε
27.ΕΥΚΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή19/11/1711:30ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.14-0
28.ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΠαρασκευή24/11/1715:45ΒΛΑΧΟΣ B.
Κύπελλο Δωδεκανήσου
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη22/11/1714:30ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
0-1
30.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΛΑΡΔΟΥΤετάρτη22/11/1714:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη22/11/1714:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
0-5
32.ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη22/11/1714:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
4-3
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΙΩΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή19/11/1715:000-2
34.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥΚυριακή19/11/1715:000-1
35.Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙ - Πανασπροπυργιακός Δόξα ΑσπροπύργουΚυριακή19/11/1715:000-0
36.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή19/11/1715:003-2
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΧΑΛΚΗ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1709:002-2
38.ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1709:309-0
39.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1712:452-5
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1711:301-7
41.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1712:1012-2
42.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1712:101-8
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1710:155-0
44.ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1710:151-1
45.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1710:502-3
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 4ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1709:0010-4
47.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1711:301-6
48.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή19/11/1712:450-3
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 5ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1709:303-5
50.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή19/11/1710:507-3
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΚυριακή19/11/1712:300-1
52.ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚυριακή19/11/1715:002-3

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο25/11/1714:30
(Παρατηρητής: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2.ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο25/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
3.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΛΙΝΔΟΥΣάββατο25/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
5.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο25/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6.ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΨΙΝΘΟΥΚυριακή26/11/1713:00
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
7.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή26/11/1713:45
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΒΕΛΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ)
9.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΛΑΡΔΟΥΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
10.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΝΗΡΕΑΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
11.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
13.ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
14.ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
15.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή26/11/1711:00
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
17.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή26/11/1712:00
(Παρατηρητής: ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ)
18.ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή26/11/1714:45
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΩΡΙΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑΕ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1711:00
20.ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΚυριακή26/11/1714:45
21.ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΚΡΗΤΗΝΙΑΚυριακή26/11/1714:45
22.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΑΛΑΘΟΥΚυριακή26/11/1714:45
23.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.ΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή26/11/1714:45
24.ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή26/11/1718:00
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο25/11/1711:00
26.ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1712:30
27.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο25/11/1714:30
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο25/11/1711:00
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο25/11/1711:30
30.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο25/11/1714:30
31.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1716:00
32.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00
33.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή26/11/1712:30
Παιδικό A Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο25/11/1711:00Αναβλήθηκε
35.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1711:00
36.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/1713:30
37.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή26/11/1711:00
38.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή26/11/1712:30
Παιδικό Όμιλος Νήσων
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο25/11/1715:00
Παιδικό Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο25/11/1711:30
41.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο25/11/1711:30
42.ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή26/11/1710:30
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:00
44.ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:00
45.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:00
46.ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:55
47.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1710:55
48.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΧΑΛΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1711:50
49. Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ 2ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1711:50
50.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1711:50
51.ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1712:45
52.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1712:45
53.Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1712:45
54.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1713:40
55.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/11/1713:40
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 9ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο25/11/1715:00
57.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή26/11/1714:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.