ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 10:00 | |
2. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (1η φάση) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 15/10/23 | 10:00 | |
3. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:45 | 3-0 |
4. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (1η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 12:00 | 3-2 |
5. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | |
6. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (2η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | |
7. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 11/11/23 | 14:30 | 5-2 |
8. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (3η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 09:45 | |
9. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (2η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:45 | |
10. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 14:30 | 1-2 |
11. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Παρασκευή | 24/11/23 | 20:00 | 8-1 |
12. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 25/11/23 | 13:00 | 9-0 |
13. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | 4-1 |
14. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 02/12/23 | 18:30 | 1-3 |
15. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 06/12/23 | 13:30 | 1-1 |
16. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (4η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 9-1 |
17. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (3η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:30 | 0-4 |
18. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 17:00 | 0-3 |
19. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (5η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-2 |
20. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (4η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
21. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Τετάρτη | 24/01/24 | 20:00 | 0-4 |
22. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (12η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 4-1 |
23. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 14:30 | 0-0 |
24. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:00 | 1-3 |
25. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | 0-3 |
26. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (17η αγ.) | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 0-7 |
27. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:00 | 0-3 |
28. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | 0-7 |
29. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 11-1 |
30. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:00 | 0-1 |
31. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Παρασκευή | 22/03/24 | 20:45 | 1-5 |
32. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 7-1 |
33. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | 1-0 |
34. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | |
35. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | |
36. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΝΙΣΥΡΟΥ | Δευτέρα | 01/04/24 | 19:00 | 1-1 |
37. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Πέμπτη | 04/04/24 | 20:30 | 4-1 |
38. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (14η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 2-1 |
39. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:30 | 0-4 |
40. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (1η φάση) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Πέμπτη | 11/04/24 | 19:00 | 3-0 |
41. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (13η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 0-5 |
42. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγ.) | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Κυριακή | 14/04/24 | 10:00 | 0-5 |
43. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Πέμπτη | 18/04/24 | 18:15 | 1-1 (πεν: 6-7) |
44. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 20/04/24 | 13:45 | 5-0 |
45. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγ.) | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | 0-3 α.α. |
46. | Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (3η φάση) | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 2-0 |
47. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (16η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | 6-2 |
48. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | 2-1 |
49. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (20η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Πέμπτη | 16/05/24 | 20:00 | 2-4 |
50. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (6η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
51. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (7η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
52. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (18η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
53. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
54. | Κ-14 Ομιλος Νήσων (22η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
55. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (8η αγ.) | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | 0-3 α.α. | ||||
56. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (9η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | 3-0 α.α. | ||||
57. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (19η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | 3-0 α.α. | ||||
58. | Κ-16 Ομιλος Νήσων (21η αγ.) | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | 3-0 α.α. |