Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΕΥΚΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 118 από 204 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή22/10/2312:30
2.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη25/10/2318:000-6
3.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η αγ.)ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο28/10/2315:302-5
4.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή29/10/2310:30
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΝΙΣΥΡΟΥΤρίτη31/10/2311:301-1
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο04/11/2315:000-2
7.K-14 Β Όμιλος (1η αγ.)ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή05/11/2311:007-0
8.K-14 Β Όμιλος (2η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο11/11/2312:003-0 α.α.
9.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η αγ.)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/2310:453-5
10.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή12/11/2314:452-1
11.K-14 Β Όμιλος (3η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο18/11/2311:002-4
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο18/11/2314:450-5
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση)ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή19/11/2311:30
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή26/11/2314:453-1
15.K-14 Β Όμιλος (4η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη28/11/2319:006-3
16.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή03/12/2309:15
17.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή03/12/2312:003-2
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή03/12/2314:453-0
19.K-14 Β Όμιλος (6η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΕ.Α.Κ.Σάββατο09/12/2312:004-0
20.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/12/2312:30
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή10/12/2314:003-1
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΤΗΛΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή15/12/2313:003-3
23.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο16/12/2313:15
24.K-14 Β Όμιλος (7η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤρίτη19/12/2319:301-1
25.K-14 Β Όμιλος (8η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή07/01/2411:002-1
26.K-14 Β Όμιλος (9η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο13/01/2411:002-1
27.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (5η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2ΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/01/2409:304-1
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή14/01/2414:451-1
29.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/2413:00
30.K-14 Β Όμιλος (10η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/01/2417:300-10
31.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση)ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2412:15
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή28/01/2417:302-1
33.K-14 Β Όμιλος (11η αγ.)ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο03/02/2415:001-9
34.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (6η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή04/02/2413:154-1
35.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή04/02/2415:001-0
36.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή09/02/2413:004-0
37.K-14 Β Όμιλος (12η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΠαρασκευή09/02/2418:005-2
38.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (4η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΣάββατο10/02/2414:301-4
39.K-14 Β Όμιλος (5η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή11/02/2410:450-9
40.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση)ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΣΣΑΡΩΝΚυριακή11/02/2412:45
41.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο17/02/2413:302-5
42.K-14 Β Όμιλος (13η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή18/02/2413:305-2
43.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή18/02/2415:156-0
44.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (8η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΣάββατο24/02/2414:154-3
45.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή25/02/2411:45
46.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή25/02/2415:301-2
47.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (2η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο02/03/2412:00
48.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣΕΜΠΩΝΑΣΚυριακή03/03/2415:300-0
49.K-14 Β Όμιλος (15η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο09/03/2412:300-3 α.α.
50.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση)ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή10/03/2412:30
51.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΤετάρτη13/03/2417:301-0
52.K-14 Β Όμιλος (16η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο23/03/2411:001-5
53.K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (9η αγ.)ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/03/2409:301-4
54.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΤΗΛΟΣ - ΕΥΚΛΗΣΤΗΛΟΥΚυριακή24/03/2411:150-5
55.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή24/03/2411:30
56.K-14 Β Όμιλος (17η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο30/03/2411:301-0
57.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή31/03/2412:30
58.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή31/03/2417:000-0
59.K-14 Β Όμιλος (18η αγ.)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΣάββατο06/04/2411:304-2
60.K-12 ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή07/04/2411:154-1
61.K-12 ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η φάση)ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΣ ΧΑΛΚΗΣΚυριακή14/04/2413:452-0
62.K-12 ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η φάση)ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο18/05/2414:004-1
63.K-14 Β Όμιλος (14η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ3-0 α.α.