ΕΥΚΛΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 12:30 | |
2. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Τετάρτη | 25/10/23 | 18:00 | 0-6 |
3. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 28/10/23 | 15:30 | 2-5 |
4. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | |
5. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΝΙΣΥΡΟΥ | Τρίτη | 31/10/23 | 11:30 | 1-1 |
6. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-2 |
7. | K-14 Β Όμιλος (1η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 7-0 |
8. | K-14 Β Όμιλος (2η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 3-0 α.α. |
9. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:45 | 3-5 |
10. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 14:45 | 2-1 |
11. | K-14 Β Όμιλος (3η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 2-4 |
12. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 14:45 | 0-5 |
13. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:30 | |
14. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 14:45 | 3-1 |
15. | K-14 Β Όμιλος (4η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Τρίτη | 28/11/23 | 19:00 | 6-3 |
16. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 09:15 | |
17. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 3-2 |
18. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 03/12/23 | 14:45 | 3-0 |
19. | K-14 Β Όμιλος (6η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 09/12/23 | 12:00 | 4-0 |
20. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:30 | |
21. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 14:00 | 3-1 |
22. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΤΗΛΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Παρασκευή | 15/12/23 | 13:00 | 3-3 |
23. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:15 | |
24. | K-14 Β Όμιλος (7η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Τρίτη | 19/12/23 | 19:30 | 1-1 |
25. | K-14 Β Όμιλος (8η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 2-1 |
26. | K-14 Β Όμιλος (9η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | 2-1 |
27. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (5η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:30 | 4-1 |
28. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 14:45 | 1-1 |
29. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:00 | |
30. | K-14 Β Όμιλος (10η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 21/01/24 | 17:30 | 0-10 |
31. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 12:15 | |
32. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 28/01/24 | 17:30 | 2-1 |
33. | K-14 Β Όμιλος (11η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 1-9 |
34. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (6η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 13:15 | 4-1 |
35. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΔΙΜΥΛΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 1-0 |
36. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Παρασκευή | 09/02/24 | 13:00 | 4-0 |
37. | K-14 Β Όμιλος (12η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Παρασκευή | 09/02/24 | 18:00 | 5-2 |
38. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (4η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 14:30 | 1-4 | |
39. | K-14 Β Όμιλος (5η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:45 | 0-9 |
40. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση) | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 12:45 | |
41. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (7η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:30 | 2-5 |
42. | K-14 Β Όμιλος (13η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:30 | 5-2 |
43. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:15 | 6-0 |
44. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (8η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 14:15 | 4-3 |
45. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:45 | |
46. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 1-2 |
47. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (2η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | |
48. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΕΜΠΩΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 0-0 |
49. | K-14 Β Όμιλος (15η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 0-3 α.α. |
50. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΧΑΛΚΗ - ΕΥΚΛΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | |
51. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Τετάρτη | 13/03/24 | 17:30 | 1-0 |
52. | K-14 Β Όμιλος (16η αγ.) | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:00 | 1-5 |
53. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (9η αγ.) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | 1-4 |
54. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΤΗΛΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΤΗΛΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:15 | 0-5 |
55. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | |
56. | K-14 Β Όμιλος (17η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | |
57. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | |
58. | Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
59. | K-14 Β Όμιλος (14η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | 3-0 α.α. | ||||
60. | K-14 Β Όμιλος (18η αγ.) | ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ |