Anek
Δράση: Καπάκια
Βιβλίο
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 32 από 56 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 68 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 1200)
Έδρα: Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Δεύτερη έδρα: ΔΩΡΙΕΑΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Παιδικό A ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή05/11/1711:30Αναβλήθηκε
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΚυριακή05/11/1714:451-3
3.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη08/11/1714:300-3
4.Παιδικό A ΌμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο11/11/1711:00Αναβλήθηκε
5.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΣάββατο11/11/1714:451-1
6.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή12/11/1709:00
7.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ 2Κυριακή12/11/1709:00
8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ 2Κυριακή12/11/1710:05
9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑ.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ 2Κυριακή12/11/1710:05
10.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥΚυριακή12/11/1711:10
11.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή12/11/1711:10
12.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2Κυριακή12/11/1712:15
13.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΝΕΟΛΑΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΑΝΔ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2Κυριακή12/11/1712:15
14.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή12/11/1713:20
15.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2Κυριακή12/11/1713:20
16.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο18/11/1712:004-0
17.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΚυριακή19/11/1714:450-4
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Παρασκευή24/11/1713:45
19.Παιδικό Β ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΚΛΗΣΠαρασκευή24/11/1715:45
20.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ Σάββατο25/11/1714:30
21.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚυριακή26/11/1713:45
22.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΤετάρτη06/12/1700:00
23.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΤετάρτη13/12/1714:30