Α.Ε.Ρ.Α.
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (1η αγ.) | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | Παρασκευή | 08/09/23 | 16:30 | 1-0 | |
2. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (2η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 17/09/23 | 12:30 | 1-0 |
3. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 24/09/23 | 15:00 | 2-2 | |
4. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (4η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 1-1 |
5. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (5η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:00 | 2-0 |
6. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (6η αγ.) | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - Α.Ε.Ρ.Α. | Σάββατο | 14/10/23 | 14:00 | 1-1 | |
7. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 10:30 | |
8. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (7η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-3 |
9. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (1η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΔΙΜΥΛΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 09:30 | 3-2 |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | |
11. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (8η αγ.) | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 29/10/23 | 14:00 | 2-0 | |
12. | K-16 (1η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 31/10/23 | 15:00 | 5-1 |
13. | K-14 A Όμιλος (1η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:00 | 3-9 |
14. | K-16 (2η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 10:30 | 5-2 |
15. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (9η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 13:00 | 0-0 |
16. | K-16 (3η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 11/11/23 | 10:45 | 7-0 |
17. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (10η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 3-1 |
18. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (2η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 09:30 | 2-5 |
19. | K-14 A Όμιλος (2η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 12/11/23 | 12:15 | 11-0 |
20. | K-16 (4η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Παρασκευή | 17/11/23 | 14:00 | 8-0 |
21. | K-14 A Όμιλος (3η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 0-4 |
22. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 12:30 | |
23. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (11η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 2-0 |
24. | K-14 A Όμιλος (4η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 11:30 | 1-2 |
25. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (12η αγ.) | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 0-3 | |
26. | K-14 A Όμιλος (5η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:30 | 3-0 |
27. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (3η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:45 | 2-2 |
28. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:55 | |
29. | K-16 (6η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 0-6 |
30. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (13η αγ.) | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - Α.Ε.Ρ.Α. | Δευτέρα | 04/12/23 | 13:30 | 1-2 | |
31. | K-14 A Όμιλος (6η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 16:00 | 1-1 |
32. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 12:30 | |
33. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (14η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 1-0 |
34. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (4η αγ.) | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 13:15 | 4-4 |
35. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (15η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 1-1 |
36. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (16η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 1-0 |
37. | K-14 A Όμιλος (7η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Παρασκευή | 22/12/23 | 17:00 | 7-1 |
38. | K-16 (9η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 2-2 |
39. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (17η αγ.) | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 07/01/24 | 13:00 | 2-2 | |
40. | K-14 A Όμιλος (8η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 5-1 |
41. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (5η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Παρασκευή | 12/01/24 | 15:15 | 1-3 |
42. | K-14 A Όμιλος (9η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 1-1 |
43. | K-16 (10η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 7-0 |
44. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (18η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 13:30 | 0-1 |
45. | K-14 A Όμιλος (10η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 5-1 |
46. | K-16 (11η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 2-8 |
47. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (19η αγ.) | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 21/01/24 | 13:00 | 0-0 | |
48. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΧΑΛΚΗ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 13:00 | |
49. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (20η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 1-1 |
50. | K-16 (12η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Δευτέρα | 29/01/24 | 18:00 | 10-0 |
51. | K-16 (13η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 2-2 |
52. | K-14 A Όμιλος (11η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 0-8 |
53. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (21η αγ.) | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 04/02/24 | 13:30 | 4-0 | |
54. | K-14 A Όμιλος (12η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 10/02/24 | 16:00 | 2-1 |
55. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | |
56. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (22η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 3-0 | |
57. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση) | ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. (ΝΙΚΗΤΗΣ 3) | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 17:00 | 1-6 |
58. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (23η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:00 | 5-1 |
59. | K-14 A Όμιλος (13η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 18:15 | 0-2 |
60. | K-16 (15η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 1-1 |
61. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (6η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 13:45 | 1-4 |
62. | K-14 A Όμιλος (14η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 6-1 |
63. | K-16 (16η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 0-4 |
64. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (24η αγ.) | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 25/02/24 | 13:00 | 0-0 | |
65. | Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (7η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/24 | 14:30 | 3-0 |
66. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (25η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:00 | 3-1 |
67. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (3η φάση) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:00 | 3-0 |
68. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
69. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (26η αγ.) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:00 | 1-0 |
70. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (27η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:00 | 2-1 |
71. | K-14 A Όμιλος (16η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΧΑΛΚΗ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 12:00 | 5-0 |
72. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (28η αγ.) | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 1-1 | |
73. | K-16 (19η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 26/03/24 | 15:30 | 4-2 |
74. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | |
75. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (29η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | 2-0 |
76. | K-14 A Όμιλος (18η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 06/04/24 | 11:30 | 3-1 |
77. | K-12 ΡΟΔΟΥ (GOLD) (1η φάση) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:30 | 3-1 |
78. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (30η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:30 | 2-1 |
79. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (4η φάση) | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε.Ρ.Α. ( (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)) | ΠΥΛΙΟΥ | Τετάρτη | 10/04/24 | 16:00 | 1-2 |
80. | K-14 A Όμιλος (15η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 13/04/24 | 11:30 | 3-0 α.α. |
81. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Σάββατο | 13/04/24 | 16:00 | 1-0 | |
82. | K-12 ΡΟΔΟΥ (GOLD) (2η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 1-4 |
83. | K-16 (22η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | 5-4 |
84. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (5η φάση) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:00 | 3-0 |
85. | K-14 A Όμιλος (17η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 1-0 |
86. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | |
87. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 2-2 |
88. | K-16 (23η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 17:00 | 2-4 |
89. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (33η αγ.) | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α. | Τετάρτη | 24/04/24 | 14:00 | 1-0 | |
90. | Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (34η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | 3-0 α.α. |
91. | K-16 (24η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Δευτέρα | 29/04/24 | 16:00 | 3-0 |
92. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (5η φάση) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΙΝΔΟΥ | Δευτέρα | 29/04/24 | 17:00 | 1-2 |
93. | 77ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ «Dodekanisos Seaways» (1η φάση) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 19:00 | 0-1 |
94. | K-16 (25η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | 1-4 |
95. | K-16 (26η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | 4-3 |
96. | K-16 (5η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | 0-3 α.α. | ||||
97. | K-16 (7η αγ.) | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | 3-0 α.α. | ||||
98. | K-16 (14η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | 0-3 α.α. | ||||
99. | K-16 (17η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - Α.Ε.Ρ.Α. | 3-0 α.α. | ||||
100. | K-16 (18η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
101. | K-16 (20η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | 00/00/00 | 00:00 | 0-3 α.α. |