Kounia bella
Βιβλίο
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 84 από 200 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.)ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο23/09/2312:301-4
2.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΒΑΤΙΟΥΣάββατο30/09/2316:303-0
3.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.)ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο07/10/2316:150-1
4.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο14/10/2316:000-1
5.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση)ΧΑΛΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΣ ΧΑΛΚΗΣΤρίτη17/10/2316:000-5
6.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ Ε.Α.Κ.Κυριακή22/10/2313:301-3
7.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο28/10/2316:001-0
8.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο04/11/2315:001-1
9.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.)ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο11/11/2312:303-1
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο18/11/2314:451-0
11.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΚΟΣΚΙΝΟΥΤρίτη21/11/2317:000-3
12.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο25/11/2318:450-0
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο02/12/2314:450-0
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο09/12/2314:002-2
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΣάββατο16/12/2314:451-1
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΒΑΤΙΟΥΤετάρτη20/12/2314:451-1
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΤΙΟΥΤρίτη16/01/2412:451-0
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.)ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΛΩΝΑΣΣάββατο20/01/2414:451-3
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο27/01/2414:450-1
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΤετάρτη31/01/2415:453-0
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο03/02/2415:004-4
22.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο10/02/2412:302-1
23.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒΑΤΙΟΥΣάββατο17/02/2415:151-0
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΣάββατο24/02/2415:302-1
25.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΤΙΟΥΤρίτη05/03/2412:302-0
26.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.)ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΚυριακή10/03/2415:301-1
27.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΤετάρτη20/03/2412:300-0
28.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΒΑΤΙΟΥΣάββατο23/03/2416:002-0
29.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (4η φάση)ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗ 2)ΛΙΝΔΟΥΤετάρτη27/03/2417:001-0
30.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.)ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣΚυριακή31/03/2414:001-2
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΒΑΤΙΟΥΣάββατο06/04/2417:001-0
32.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.)ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/04/2417:003-0
33.Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.)ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΒΑΤΙΟΥΣάββατο20/04/2417:001-4