Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος

<< Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ8-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ0-5
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή19/11/2314:003-2
Ρεπό: ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/11/2311:301-0
ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΚυριακή12/11/2315:001-10
ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή19/11/2315:001-4
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΣάββατο25/11/2315:001-0
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣΚυριακή26/11/2311:303-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚυριακή10/12/2315:151-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή03/12/2314:300-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚυριακή03/12/2315:000-5
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/12/2315:003-0
Ρεπό: ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή17/12/2315:008-2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/2315:007-0
ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚυριακή17/12/2315:301-6
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΣάββατο13/01/2415:001-2
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή14/01/2413:003-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣΚυριακή21/01/2415:003-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή28/01/2415:001-8
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή28/01/2415:004-0
ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή03/03/2415:005-0
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ0-7
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ1-0
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΚυριακή03/03/2414:002-0
Ρεπό: ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή18/02/2415:007-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚυριακή18/02/2415:006-3
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή17/03/2416:009-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή10/03/2414:002-0
ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή10/03/2415:005-1
ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή10/03/2415:001-2
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΚυριακή31/03/2413:003-4
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚυριακή31/03/2414:005-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/03/2416:003-0
Ρεπό: ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΚυριακή07/04/2412:000-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή07/04/2414:001-4
ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή14/04/2411:300-1
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή28/04/2412:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή28/04/2416:002-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑΚΟΣΚυριακή12/05/2416:005-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΣάββατο18/05/2413:000-5
ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝΚυριακή19/05/2412:301-4
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ