Kounia bella
Blue Star Ferries
Βιβλίο
Dodekanisos seaways

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ-16 Ομιλος Νήσων

<< K-16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο12/11/2215:15ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.5-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή13/11/2213:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.4-1
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή20/11/2211:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.4-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/12/2210:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή20/11/2215:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.6-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή27/11/2215:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.2-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο07/01/2317:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.7-1
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή15/01/2311:15ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ.0-10
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο21/01/2315:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.6-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή04/12/2215:00ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.3-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη07/12/2214:153-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο10/12/2215:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-6
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΤετάρτη14/12/2215:30ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή18/12/2212:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή15/01/2315:15ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.1-5
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή29/01/2313:30ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.1-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο11/02/2318:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ0-3 α.α.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΥΛΙΟΥΤετάρτη14/12/2218:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.1-5
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή15/01/2311:30ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή22/01/2313:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.1-5
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚυριακή19/02/2316:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο21/01/2318:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή22/01/2312:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠαρασκευή27/01/2316:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.0-7
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο11/02/2311:45ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.10-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΣάββατο04/03/2317:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.4-1
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΚυριακή05/03/2311:15ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή19/03/2314:002-2
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΥΛΙΟΥΠαρασκευή28/04/2320:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.1-3
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή11/06/2317:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.8-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠέμπτη02/02/2315:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.2-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή12/02/2313:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΤετάρτη08/03/2320:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-7
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΑΚΚΙΣάββατο06/05/2314:15ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.3-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 3-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή19/02/2316:002-5
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΥΛΙΟΥΠαρασκευή10/03/2318:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.4-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη15/03/2319:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.3-3
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο03/06/2313:15ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ.6-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΥΛΙΟΥΠαρασκευή24/03/2314:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.4-2
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο01/04/2316:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.6-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη26/04/2317:00ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-7
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠέμπτη04/05/2315:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΣΙΜΙΔΗΣ Β., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.2-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή05/03/2314:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.1-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή26/03/2313:30ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΔευτέρα22/05/2312:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη15/03/2316:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο22/04/2310:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.7-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΔευτέρα24/04/2317:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.3-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο13/05/2318:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.5-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 0-3 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή30/04/2317:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.4-0
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΠΥΛΙΟΥΚυριακή07/05/2315:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ.4-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο20/05/2319:00ΒΕΡΟΙΟΣ Γ.0-5
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΠαρασκευή16/06/2317:000-3 α.α.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ3-0 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΔευτέρα01/05/2319:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή05/05/2316:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.7-2
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη31/05/2318:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.4-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή12/03/2315:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.2-6
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο18/03/2315:00ΣΙΜΙΔΗΣ Β.4-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΥΛΙΟΥΚυριακή19/03/2315:15ΣΙΜΙΔΗΣ Β.3-5
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο29/04/2316:00ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ0-3 α.α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΚΚΙΣάββατο01/04/2314:00ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο29/04/2311:15ΣΙΜΙΔΗΣ Β.1-3
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΤετάρτη10/05/2319:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΖΗΠΑΡΙΤετάρτη17/05/2318:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ3-0 α.α.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη15/02/2315:00ΜΑΡΙΝΟΣ Θ.4-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο18/03/2311:30ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.2-0
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΥΛΙΟΥΚυριακή14/05/2311:00ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή22/01/2314:15ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΠαρασκευή24/03/2311:30ΣΙΜΙΔΗΣ Β.1-3
ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΤετάρτη29/03/2318:30ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ.0-3
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη17/05/2318:00ΒΕΡΟΙΟΣ Γ.0-2
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΤρίτη13/06/2320:00ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ.3-6