Βιβλίο
Blue Star Ferries
Anek
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή02/11/1815:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-4
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή04/11/1813:15ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-1
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή04/11/1813:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-3
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή04/11/1814:15ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-2
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο10/11/1813:45ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο10/11/1814:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΛΑΚΚΙΚυριακή11/11/1812:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή11/11/1814:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
Ρεπό: ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο17/11/1814:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή18/11/1813:00ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή18/11/1813:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΠΑΤΜΟΥΚυριακή18/11/1814:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.0-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή23/11/1814:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.0-2
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο24/11/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)1-5
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή25/11/1811:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-4
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή25/11/1814:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή02/12/1810:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή02/12/1811:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-0
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή02/12/1812:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή02/12/1817:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή09/12/1812:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-3
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή09/12/1814:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή09/12/1814:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή20/01/1911:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο15/12/1814:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΤετάρτη19/12/1814:15ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-3
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΛΑΚΚΙΚυριακή20/01/1912:45ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-0
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΤετάρτη06/02/1920:30ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-3
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή13/01/1911:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)6-0
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή13/01/1913:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-0
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΕΦΑΛΟΥΤρίτη15/01/1912:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΞΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-3
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή18/01/1915:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή27/01/1914:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)1-0
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή27/01/1915:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-7
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή27/01/1915:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΚυριακή27/01/1917:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο02/02/1918:15ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-0 α.α.
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή03/02/1912:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή03/02/1915:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΘΑΝΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-1
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΤετάρτη06/02/1914:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΘΑΝΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)6-1
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΚΩ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή10/02/1911:15ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή10/02/1912:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΘΑΝΟΣ Χ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή10/02/1915:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή10/02/1915:00ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-2
Ρεπό: ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΛΑΚΚΙΣάββατο16/02/1913:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή17/02/1913:30ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)0-2
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή17/02/1914:30ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-1
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή17/02/1917:15ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο23/02/1915:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΘΑΝΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)3-4
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο23/02/1917:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή24/02/1910:45ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΖΗΠΑΡΙΚυριακή24/02/1915:30ΘΑΝΟΣ Χ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)6-1
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΠΑΤΜΟΥΠαρασκευή01/03/1915:45ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.3-3
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή03/03/1911:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-3
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή03/03/1915:30ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΤρίτη05/03/1915:00ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-3
Ρεπό: ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο16/03/1916:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-0
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή17/03/1910:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)6-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή17/03/1912:30ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΘΑΝΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)5-1
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΛΑΚΚΙΚυριακή17/03/1915:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)4-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο23/03/1916:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-4
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΠΑΤΜΟΥΚυριακή24/03/1913:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.3-0 α.α.
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή24/03/1915:00ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΤρίτη26/03/1913:30ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)0-4
Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή31/03/1911:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-5
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή31/03/1913:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΞΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)3-0 α.α.
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή14/04/1917:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)7-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΠΑΤΜΟΥΚυριακή07/04/1913:30ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΩΝΗΣ Θ.4-0
ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή07/04/1913:30ΘΑΝΟΣ Χ., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή07/04/1917:00ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)8-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο20/04/1916:00ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΝΤΟΚΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)0-0
Ρεπό: ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ