Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 31/25.04.2024, 26/4/2024 11:14
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 25/4/2024 16:22
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009, Την Παρασκευή 26.04.2024 και ώ... περισσότερα...
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή, οι παρακάτω αθλητές, γεννηθέντες το 2008-2009, Την Παρασκευή 26.04.2024 και ώ... περισσότερα...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 25/4/2024 13:03
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, θέλουν να συγχαρούν τις αθλήτριε... περισσότερα...
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, θέλουν να συγχαρούν τις αθλήτριε... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 22/4/2024 11:06
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, συγχαίρουν τον Πρωταθλητή Δωδεκ... περισσότερα...
Ο Πρόεδρος, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, συγχαίρουν τον Πρωταθλητή Δωδεκ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ , 20/4/2024 14:55
Ο αγώνας της Ά Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 30ης αγωνιστικής "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ - ΠΟΣΕ... περισσότερα...
Ο αγώνας της Ά Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 30ης αγωνιστικής "ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ - ΠΟΣΕ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 30/18.04.2024, 19/4/2024 12:47
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 13:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) | 3-0 |
Γ Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 5-2 |
3. | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 15:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 0-1 |
4. | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 5-2 |
29η αγωνιστική | |||||||
5. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 1-3 |
6. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΝΤΑΚΟ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 3-0 |
7. | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 1-0 |
8. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 3-0 α.α. |
9. | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 2-2 |
K-16 (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. | 0-5 |
23η αγωνιστική | |||||||
11. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 0-2 |
12. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 17:00 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ B., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 2-4 |
Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
17η αγωνιστική | |||||||
14. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | 4-0 |
15η αγωνιστική | |||||||
15. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | |
16η αγωνιστική | |||||||
16. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | |
K-14 A Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ΛΟΞΑΣ Α. | 5-0 |
K-14 Β Όμιλος (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. | Αναβλήθηκε |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | 7-0 |
14η αγωνιστική | |||||||
20. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | 9-0 |
21η αγωνιστική | |||||||
21. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 15:30 | ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ. | 3-0 α.α. |
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | 1-0 | |
23. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 2-2 | |
33η αγωνιστική | |||||||
24. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 16:00 | 4-4 | ||
25. | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Τετάρτη | 24/04/24 | 11:00 | 3-0 α.α. | ||
26. | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 12:00 | 4-0 | ||
27. | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α. | Τετάρτη | 24/04/24 | 14:00 | 1-0 | ||
28. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-0 | |
29. | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 | ||
30. | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 3-1 | ||
31. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 1-1 | |
32. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | 2-1 | ||
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 (2η Φάση) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 15:30 | 3-0 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
35. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
36. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
37. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ Β | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
38. | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
39. | ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
40. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
41. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
42. | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
43. | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
44. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
45. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
46. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 3-0 α.α. | |
47. | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 0-3 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
48. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | 3-0 | |
3η φάση | |||||||
49. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 2-0 | |
50. | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | 1-4 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
51. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | 1-2 | |
2η φάση | |||||||
52. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | 1-2 | |
53. | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | 4-1 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (SILVER) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-1 | |
55. | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | 3-3 (πεν: 2-1) |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΕΠΣ 8ος Όμιλος (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
2. | ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
3. | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
2η αγωνιστική | |||||||
4. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 00:00 | 3-0 α.α. | ||
5. | ΑΣ ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 00:00 | |||
6. | ΑΟΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 00:00 | |||
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 27/04/24 | 19:30 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
Γ Κατηγορία (30η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 18:30 | ||
9. | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 28/04/24 | 14:30 | ||
10. | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
K-16 (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ||
24η αγωνιστική | |||||||
12. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
13. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Δευτέρα | 29/04/24 | 16:00 | ||
K-14 A Όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 11:30 | ||
K-14 Β Όμιλος (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Τετάρτη | 01/05/24 | 12:00 | ||
Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
21η αγωνιστική | |||||||
17. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΙΝΔΟΥ | Τρίτη | 30/04/24 | 17:00 | ||
19. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (34η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 15:00 | |||
21. | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Σάββατο | 27/04/24 | 16:00 | |||
22. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 13:30 | |||
23. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
24. | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | |||
25. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | |||
26. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | |||
27. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | ||
28. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 | |||
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Προεπιλογής Ε.Ο. K-16 (3η Φάση) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΕΠΣ Ηρακλείου - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Τρίτη | 30/04/24 | 13:00 | |||
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
30. | ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | ||
31. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.