ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 24/09/23 | 13:30 | 3-1 |
2. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 30/09/23 | 18:15 | 3-0 |
3. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:15 | 0-1 |
4. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 15/10/23 | 13:30 | 1-0 |
5. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 1-0 |
6. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (1η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 12:30 | |
7. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Τετάρτη | 25/10/23 | 18:00 | 0-6 |
8. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (1η αγ.) | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 28/10/23 | 15:30 | 1-3 |
9. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 1-0 |
10. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (1η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 09:30 | |
11. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-0 |
12. | K-14 A Όμιλος (2η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΚΛΕΟΒ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:00 | 1-1 |
13. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 11/11/23 | 14:45 | 3-1 |
14. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (2η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:45 | 3-0 |
15. | K-14 A Όμιλος (3η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 0-5 |
16. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 14:45 | 3-4 |
17. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (3η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 09:30 | |
18. | K-14 A Όμιλος (4η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 11:30 | 1-2 |
19. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 14:45 | 1-3 |
20. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (3η αγ.) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 16:00 | 3-1 |
21. | K-14 A Όμιλος (5η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:00 | 5-1 |
22. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 14:45 | 3-0 |
23. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (2η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:55 | |
24. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 2-2 |
25. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 09:30 | |
26. | K-14 A Όμιλος (6η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 1-5 |
27. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (4η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:30 | |
28. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ6 (1η φάση) | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 13:15 | |
29. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 16/12/23 | 14:45 | 6-0 |
30. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (4η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 10:45 | 2-3 |
31. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.) | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:45 | 1-1 |
32. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 06/01/24 | 14:45 | 2-1 |
33. | K-14 A Όμιλος (8η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 2-3 |
34. | K-14 A Όμιλος (1η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΧΑΛΚΗ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:30 | 2-0 |
35. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 3-2 |
36. | K-14 A Όμιλος (9η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 13/01/24 | 15:15 | 5-0 |
37. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (5η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:45 | 3-1 |
38. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Παρασκευή | 19/01/24 | 12:45 | 1-1 |
39. | K-14 A Όμιλος (10η αγ.) | ΧΑΛΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:30 | 0-4 |
40. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (5η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | |
41. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 14:45 | 2-2 |
42. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (6η αγ.) | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 16:15 | 0-3 |
43. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (3η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | |
44. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (2η φάση) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 4) | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 31/01/24 | 14:30 | 3-2 παρ. |
45. | K-14 A Όμιλος (11η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 4-0 |
46. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | 2-0 |
47. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 0-2 |
48. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | |
49. | K-14 A Όμιλος (12η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 11/02/24 | 10:45 | 9-1 |
50. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (6η φάση) | ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 10:45 | |
51. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (7η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 17/02/24 | 13:30 | 2-5 |
52. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΒΑΤΙΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:15 | 1-0 |
53. | K-14 A Όμιλος (13η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 18:15 | 0-2 |
54. | K-14 A Όμιλος (7η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τρίτη | 20/02/24 | 18:45 | 8-0 |
55. | K-14 A Όμιλος (14η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 5-0 |
56. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-1 |
57. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (4η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:45 | |
58. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 3-2 |
59. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (8η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/24 | 09:30 | 1-1 |
60. | K-14 A Όμιλος (15η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 13:00 | 1-1 |
61. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-2 |
62. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 09:30 | |
63. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (7η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΡΟΔΟΣ Γ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:30 | |
64. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 2-1 |
65. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΙΝΔΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 6-1 |
66. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (9η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | 0-3 |
67. | K-14 A Όμιλος (16η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | 1-6 |
68. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | |
69. | K-14 A Όμιλος (17η αγ.) | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | 0-3 |
70. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | |
71. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | |
72. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τρίτη | 02/04/24 | 13:00 | 6-0 |
73. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (1η φάση) | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 11:15 | 2-1 |
74. | K-14 A Όμιλος (18η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Παρασκευή | 12/04/24 | 18:00 | 4-2 |
75. | K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ (2η φάση) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 14:30 | 3-2 |
76. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 1-1 |
77. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 1-0 |
78. | ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | |
79. | K-16 (1η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
80. | K-16 (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
81. | K-16 (3η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-3 α.α. | ||||
82. | K-16 (4η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
83. | K-16 (5η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | 0-3 α.α. | ||||
84. | K-16 (6η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
85. | K-16 (7η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
86. | K-16 (8η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
87. | K-16 (9η αγ.) | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
88. | K-16 (11η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
89. | K-16 (12η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
90. | K-16 (13η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
91. | K-16 (14η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
92. | K-16 (15η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
93. | K-16 (16η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
94. | K-16 (17η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
95. | K-16 (18η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
96. | K-16 (19η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | 0-3 α.α. | ||||
97. | K-16 (20η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | 0-3 α.α. | ||||
98. | K-16 (21η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
99. | K-16 (22η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | 0-3 α.α. | ||||
100. | K-16 (24η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | 0-3 α.α. | ||||
101. | K-16 (25η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
102. | K-16 (26η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
103. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.) | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 0-3 α.α. |