Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Football League
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 27/03/21 | 12:00 | 1-2 | ||
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 28/03/21 | 14:00 | 1-1 | |
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 28/03/21 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 28/03/21 | 15:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Κυριακή | 28/03/21 | 15:00 | 0-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ | Τετάρτη | 31/03/21 | 14:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 31/03/21 | 14:00 | 1-1 | |
ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ | Τετάρτη | 31/03/21 | 15:00 | 1-1 | ||
ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Τετάρτη | 31/03/21 | 15:00 | 0-2 | ||
ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ | Τετάρτη | 31/03/21 | 15:00 | 0-2 |
3η Αγωνιστική
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Σάββατο | 10/04/21 | 12:45 | 0-0 | ||
ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 10/04/21 | 15:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 10/04/21 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 10/04/21 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 10/04/21 | 15:00 | 0-0 |
5η Αγωνιστική
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 17/04/21 | 12:00 | 0-0 | ||
ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 18/04/21 | 14:00 | 0-0 | ||
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 18/04/21 | 14:30 | 1-0 | |
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 18/04/21 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Κυριακή | 18/04/21 | 15:00 | 3-0 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ | Σάββατο | 24/04/21 | 15:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Σάββατο | 24/04/21 | 15:00 | 2-1 | ||
ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 24/04/21 | 15:00 | 3-2 | ||
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 24/04/21 | 15:00 | 0-2 | |
ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ | Σάββατο | 24/04/21 | 15:00 | 1-0 |
8η Αγωνιστική
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | 1-0 | |||||
ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ | Τρίτη | 04/05/21 | 14:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ | Τετάρτη | 05/05/21 | 17:00 | 0-0 | ||
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 05/05/21 | 17:00 | 0-0 | |
ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 05/05/21 | 17:00 | 1-0 |
10η Αγωνιστική
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ | Τετάρτη | 12/05/21 | 15:00 | 1-2 | ||
ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ | Τετάρτη | 12/05/21 | 17:00 | 1-1 | ||
ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Τετάρτη | 12/05/21 | 17:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 12/05/21 | 17:00 | 2-0 | ||
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 12/05/21 | 17:00 | 1-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Κυριακή | 16/05/21 | 16:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 3-0 | ||
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 1-1 | |
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Δευτέρα | 17/05/21 | 17:00 | 2-1 |
13η Αγωνιστική
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 29/05/21 | 16:00 | 0-1 | ||
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 30/05/21 | 16:00 | 0-0 | ||
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 30/05/21 | 17:00 | 3-2 | |
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 30/05/21 | 17:00 | 2-0 | |
ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Κυριακή | 30/05/21 | 17:00 | 0-1 |
15η Αγωνιστική
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 2-2 | ||
ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 1-0 | ||
ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 6-1 | ||
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 1-2 | |
ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ - ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 1-0 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΕ ΕΝΩΣΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ | Σάββατο | 19/06/21 | 17:00 | 1-2 | ||
ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Σάββατο | 19/06/21 | 17:00 | 2-0 | ||
ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Σάββατο | 19/06/21 | 17:00 | 1-3 | |
ΠΑΕ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 19/06/21 | 17:00 | 1-2 | |
ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 19/06/21 | 17:00 | 0-0 |