Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Παιδικό Β Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 5-0 | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-7 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 2-5 | |||||
ΡΟΔΟΣ Α - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 0-4 | |||||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 0-6 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 6-2 | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΡΟΔΟΣ Α | 0-3 α.α. | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 2-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 2-5 | |||||
ΡΟΔΟΣ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 2-5 | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 6-1 | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 0-3 α.α. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ Α | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 2-9 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΡΟΔΟΣ Α - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 0-0 | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ||||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 4-2 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 1-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 0-6 | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΡΟΔΟΣ Α | 3-4 | |||||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 8-1 | |||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΡΟΔΟΣ Α | 4-1 | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 0-3 α.α. | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΡΟΔΟΣ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 1-2 | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 1-3 | |||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 0-3 α.α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 0-5 | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 6-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 8-2 | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΡΟΔΟΣ Α | 5-0 | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 5-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΙΠΠΟΤΕΣ | 1-2 | |||||
ΡΟΔΟΣ Α - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 02/05/15 | 12:00 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 1-5 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 1-1 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣ Α | 1-0 | |||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 1-4 | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΡΟΔΟΣ Α - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 6-4 | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 0-6 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΡΟΔΟΣ Α | 2-1 | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-4 | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 3-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | 7-2 | |||||
ΡΟΔΟΣ Α - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | 2-4 | |||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β | 0-3 α.α. |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-2 | |||||
ΡΟΔΟΣ Α - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-2 | |||||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | 0-3 α.α. |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΡΟΔΟΣ Α | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 03/05/15 | 14:00 | ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ. | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Τρίτη | 05/05/15 | 17:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Μ. | 4-4 |