Kounia bella
Dodekanisos seaways
Blue Star Ferries
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΤΟΠΑΛ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ

Πρώτο Προηγούμενο 11460 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1997
Σωματείο: ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ


Στατιστικά

ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000564'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000015'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2019-20

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3000688'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
229'---

ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001019'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
204'---

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000098'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΡΟΔΙΑΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000966'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
966'---

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000207'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ12-01-241-5-
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ06-11-226-190'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ19-11-223-064'
4.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ23-11-221-0 παρ.120'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ27-11-223-190'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ04-12-220-390'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ - ΤΗΛΟΣ16-12-222-590'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ- ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ08-01-234-220'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
9.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ17-10-217-315'
10.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ03-11-211-0-
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ06-11-210-4-
Αγωνιστική Περίοδος 2019-20
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ02-11-191-018'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ09-11-190-123'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ24-11-191-2-
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ01-12-192-3Γκολ!90'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 15-12-191-2Γκολ!71'
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ12-01-203-090'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ19-01-201-289'
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ23-01-206-290'
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ02-02-203-0Γκολ!82'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ09-02-201-291'
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ16-02-201-045'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 21-10-181-1Γκολ!-
24.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ27-10-182-3Γκολ!84'
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ03-11-182-084'
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ11-11-181-1Γκολ!82'
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ18-11-181-2Γκολ!89'
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 24-11-180-390'
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ02-12-182-3-
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ09-12-183-290'
31.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ16-12-181-059'
32.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΤΗΛΟΣ21-12-183-2Γκολ!45'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ13-01-192-0-
34.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ16-01-190-310'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ26-01-196-290'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 03-02-191-133'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ17-02-190-226'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ23-02-196-045'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ03-03-190-1-
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ25-03-193-08'
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ30-03-194-275'
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ07-04-192-174'
43.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣ14-04-192-114'
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ21-04-191-321'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
45.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 16-09-172-2-
46.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ23-09-170-21'
47.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ01-10-175-021'
48.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ07-10-170-0-
49.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ14-10-170-0-
50.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ21-10-170-21'
51.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ28-10-172-2-
52.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ04-11-171-1-
53.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ11-11-171-1-
54.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ18-11-171-22'
55.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ22-11-170-145'
56.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ25-11-175-2-
57.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ03-12-170-2-
58.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ16-12-172-3-
59.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ10-01-181-0-
60.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.13-01-180-14'
61.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ18-01-181-518'
62.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ10-02-184-1-
63.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.14-02-181-2-
64.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ21-02-181-36'
65.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ25-02-181-2-
66.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ03-03-183-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
67.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ08-10-160-290'
68.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ16-10-162-045'
69.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ22-10-160-145'
70.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ30-10-162-3Γκολ!66'
71.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ04-11-161-290'
72.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ08-01-172-0-
73.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ15-01-170-090'
74.Γ ΚατηγορίαΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ29-01-171-0-
75.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ05-02-172-390'
76.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ12-02-170-590'
77.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ05-03-173-190'
78.Γ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ12-03-171-090'
79.Γ ΚατηγορίαΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.19-03-171-290'
80.Γ ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ - ΡΟΔΙΑΚΟΣ26-03-173-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
81.Κύπελλο Δωδεκανήσου ΑυγουστίνοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ10-10-151-089'
82.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ17-10-150-323'
83.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ01-11-150-0-
84.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ07-11-151-045'
85.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 20-11-152-1-
86.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ25-11-152-1-
87.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ28-11-152-0-
88.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 06-12-151-1-
89.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ12-12-152-14'
90.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ12-01-160-2-
91.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ15-01-162-015'
92.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ28-01-160-131'
93.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ06-02-161-0-
94.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ14-02-163-0-
95.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ27-02-160-0-
96.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ06-03-162-1-