Kounia bella
Blue Star Ferries
Dodekanisos seaways
Βιβλίο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 626 από 13383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2006
Σωματείο: ΠΑΟΚ ΚΩ


Στατιστικά

ΠΑΟΚ ΚΩ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000495'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
248'---

ΑΕ ΚΩΣ, αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001518'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
304'---

ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001294'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
259'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος ΝήσωνΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ24-10-230-490'
2.Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways Ομιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ11-01-240-245'
3.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 24-03-240-390'
4.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ06-04-242-190'
5.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ11-04-246-3Γκολ!Γκολ!90'
6.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ14-04-242-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ28-10-222-069'
8.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ08-11-222-290'
9.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ12-11-221-290'
10.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ19-11-221-2-
11.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΑΕ ΚΩΣ29-11-224-245'
12.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 03-12-222-351'
13.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ13-12-224-265'
14.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.17-12-222-390'
15.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ14-01-236-190'
16.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΕ ΚΩΣ24-01-233-231'
17.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ07-02-235-090'
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΩΣ14-02-232-090'
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΕΥΚΛΗΣ18-02-232-1Γκολ!83'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ25-02-231-290'
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ04-03-231-064'
22.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ18-03-233-2Γκολ!90'
23. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ06-04-231-045'
24. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΑΕ ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ10-04-230-390'
25. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΑΕ ΚΩΣ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ19-04-236-1Γκολ!Γκολ!Γκολ!90'
26. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΑΕ ΚΩΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 22-04-235-275'
27. Αγώνες Κατάταξης Play Out A ΚατηγορίαςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ27-04-232-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
28.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ05-11-212-190'
29.Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ10-11-212-390'
30.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ13-11-212-2Γκολ!90'
31.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ25-11-212-5Γκολ!Γκολ!90'
32.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ30-01-227-062'
33.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑ.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ06-02-221-290'
34.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ12-02-221-0Γκολ (με πέναλτυ)!90'
35.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ27-02-224-3Γκολ!90'
36.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ13-03-220-062'
37.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ02-04-223-090'
38.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ12-04-223-090'
39.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ20-04-223-290'
40.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ01-05-221-290'
41.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ07-05-223-390'
42.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος ΝήσωνΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΛΕΙΨΙΩΤΩΝ 13-05-222-090'