ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (1η αγ.) | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Σάββατο | 23/09/23 | 16:45 | 0-1 |
2. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 01/10/23 | 13:30 | 3-1 |
3. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (3η αγ.) | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Σάββατο | 07/10/23 | 16:15 | 2-5 |
4. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (4η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 14/10/23 | 16:00 | 2-1 |
5. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (5η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 2-2 |
6. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (6η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 2-1 |
7. | K-16 (1η αγ.) | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 29/10/23 | 12:00 | 0-6 |
8. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (7η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 1-0 |
9. | K-16 (3η αγ.) | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:00 | 7-0 |
10. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (8η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 14:45 | 0-0 |
11. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (9η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Τρίτη | 21/11/23 | 13:30 | 2-1 |
12. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (10η αγ.) | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 14:45 | 2-1 |
13. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (1η φάση) | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΝΙΣΥΡΟΥ | Πέμπτη | 30/11/23 | 11:15 | 4-5 |
14. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (11η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 02/12/23 | 14:45 | 0-0 |
15. | K-16 (6η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 1-1 |
16. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (12η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 19:00 | 1-0 |
17. | K-16 (7η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 2-6 |
18. | K-16 (8η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 16/12/23 | 13:00 | 7-0 |
19. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (13η αγ.) | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 14:45 | 3-0 |
20. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (14η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:45 | 4-1 |
21. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (15η αγ.) | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Σάββατο | 06/01/24 | 14:45 | 2-4 |
22. | K-16 (9η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 1-4 |
23. | K-16 (10η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | 2-5 |
24. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (16η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 14:45 | 2-0 |
25. | K-16 (12η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 3-3 |
26. | K-16 (13η αγ.) | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 2-2 |
27. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (19η αγ.) | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 0-3 |
28. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (20η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 2-3 |
29. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (21η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Τρίτη | 20/02/24 | 12:15 | 2-2 |
30. | K-16 (16η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 0-2 |
31. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (22η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-1 |
32. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (23η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-1 |
33. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (24η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 4-5 |
34. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (25η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 16/03/24 | 15:30 | 1-0 |
35. | Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (3η φάση) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 2-1 |
36. | K-16 (17η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 0-9 |
37. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΒΑΤΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 2-0 |
38. | K-16 (20η αγ.) | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | 7-0 |
39. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:45 | 3-2 |
40. | K-16 (21η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 06/04/24 | 11:00 | 1-1 |
41. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (28η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 0-3 |
42. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (17η αγ.) | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Πέμπτη | 11/04/24 | 21:30 | 6-3 |
43. | K-16 (22η αγ.) | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 3-0 |
44. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (29η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | 2-1 |
45. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 5-0 |
46. | K-16 (23η αγ.) | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:00 | 4-1 |
47. | K-16 (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | 3-0 α.α. | ||||
48. | K-16 (4η αγ.) | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 3-0 α.α. | ||||
49. | K-16 (11η αγ.) | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
50. | K-16 (14η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ | |||||
51. | K-16 (15η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | 0-3 α.α. | ||||
52. | K-16 (19η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | |||||
53. | K-16 (24η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | 3-0 α.α. | ||||
54. | K-16 (25η αγ.) | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | |||||
55. | K-16 (26η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | |||||
56. | Α Κατηγορία Blue Star Ferries (18η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ | 3-0 α.α. |