Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου
Πέμπτη, 28/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
74 από 200
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-20
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(1η φάση)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Τρίτη
17/10/23
18:00
1-6
2.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(1η φάση)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ Β
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Κυριακή
29/10/23
09:30
3.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(1η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
29/10/23
12:00
2-2
4.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΦΑΝΤΟΥ
Κυριακή
29/10/23
15:00
2-5
5.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(2η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Σάββατο
04/11/23
17:45
5-2
6.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
05/11/23
15:00
2-1
7.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΕΥΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ
Κυριακή
12/11/23
14:45
2-1
8.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
19/11/23
18:00
2-3
9.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΤΗΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΗΛΟΥ
Τρίτη
28/11/23
12:00
1-2
10.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(2η φάση)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
Κυριακή
03/12/23
09:15
11.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(3η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Κυριακή
03/12/23
10:45
1-2
12.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Κυριακή
03/12/23
14:45
4-1
13.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Δευτέρα
11/12/23
12:30
2-1
14.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(4η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ
Σάββατο
16/12/23
10:00
4-1
15.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Σάββατο
16/12/23
17:30
1-2
16.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(5η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ
Κυριακή
14/01/24
10:45
1-4
17.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΕΜΠΩΝΑΣ
Κυριακή
14/01/24
14:45
0-1
18.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
21/01/24
14:45
6-3
19.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(3η φάση)
ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Κυριακή
28/01/24
11:25
20.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΥ
Κυριακή
28/01/24
14:45
1-1
21.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(6η αγ.)
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Κυριακή
04/02/24
10:45
4-1
22.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
04/02/24
15:00
1-0
23.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(7η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ
Σάββατο
17/02/24
13:30
1-4
24.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΜΑΛΩΝΑΣ
Κυριακή
18/02/24
15:15
2-1
25.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΗΛΟΣ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
25/02/24
13:00
3-1
26.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(8η αγ.)
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Κυριακή
03/03/24
13:15
4-2
27.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή
03/03/24
15:30
0-0
28.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΙΣΥΡΟΥ
Τετάρτη
13/03/24
11:00
3-1
29.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
Πέμπτη
21/03/24
19:00
2-0
30.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(9η αγ.)
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Σάββατο
23/03/24
10:45
4-3
31.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8
(5η φάση)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Κυριακή
24/03/24
11:30
32.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΔΙΜΥΛΙΑΣ
Σάββατο
30/03/24
19:00