Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου
Σάββατο, 20/04/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΔ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
114 από 200
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-20
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(1η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
Παρασκευή
22/09/23
16:45
3-1
2.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(2η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΛΙΝΔΟΥ
Τρίτη
03/10/23
13:15
2-1
3.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(3η αγ.)
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Σάββατο
07/10/23
16:15
2-2
4.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(4η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΛΙΝΔΟΥ
Σάββατο
14/10/23
16:00
0-1
5.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(5η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΛΙΝΔΟΥ
Σάββατο
21/10/23
16:00
2-2
6.
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways
(1η φάση)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Κ-19 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ε.Α.Κ.
Τετάρτη
25/10/23
20:00
3-0
7.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(6η αγ.)
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Σάββατο
28/10/23
16:15
1-0
8.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(1η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Κυριακή
29/10/23
12:00
3-1
9.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(7η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΙΝΔΟΥ
Σάββατο
04/11/23
15:00
0-1
10.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(2η αγ.)
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Σάββατο
04/11/23
16:30
2-4
11.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(8η αγ.)
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Σάββατο
11/11/23
14:45
2-1
12.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(9η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΛΙΝΔΟΥ
Σάββατο
18/11/23
14:45
0-3
13.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(3η αγ.)
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Σάββατο
18/11/23
18:30
0-3
14.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(3η φάση)
ΡΟΔΟΣ Γ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
Κυριακή
19/11/23
11:30
15.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(3η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
Κυριακή
19/11/23
12:30
16.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(10η αγ.)
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ
Τρίτη
28/11/23
17:00
1-2
17.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(11η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
02/12/23
14:45
2-1
18.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(12η αγ.)
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ε.Α.Κ.
Σάββατο
09/12/23
14:45
1-3
19.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(4η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Κυριακή
10/12/23
12:30
20.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(4η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Κυριακή
10/12/23
12:30
21.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(13η αγ.)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΗΓΑΔΙΩΝ
Τετάρτη
13/12/23
14:15
2-2
22.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(4η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Κυριακή
17/12/23
10:45
1-2
23.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(14η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΛΑΡΔΟΥ
Τρίτη
19/12/23
13:00
2-0
24.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(15η αγ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Σάββατο
06/01/24
14:45
2-1
25.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(16η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
13/01/24
14:45
3-1
26.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(5η αγ.)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ
Κυριακή
14/01/24
10:45
1-4
27.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(5η φάση)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΛΙΝΔΟΥ
Κυριακή
21/01/24
10:00
28.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(17η αγ.)
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ
Τετάρτη
24/01/24
14:45
5-0
29.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(18η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
27/01/24
14:45
0-1
30.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(19η αγ.)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΒΑΤΙΟΥ
Σάββατο
03/02/24
15:00
4-4
31.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(6η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Κυριακή
04/02/24
12:00
2-1
32.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(20η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΑΣΤΙΔΑ
Σάββατο
10/02/24
15:00
2-3
33.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(6η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ Β
ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Κυριακή
11/02/24
09:45
34.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(6η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Κυριακή
11/02/24
10:45
35.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(21η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
17/02/24
15:15
1-3
36.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(7η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΦΑΝΩΝ
Κυριακή
18/02/24
11:15
1-4
37.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(8η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Σάββατο
24/02/24
11:45
0-3
38.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(22η αγ.)
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Σάββατο
24/02/24
15:30
2-0
39.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(23η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
02/03/24
15:30
2-0
40.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(24η αγ.)
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΛΙΝΔΟΥ
Σάββατο
09/03/24
15:30
2-1
41.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(7η φάση)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Κυριακή
10/03/24
09:30
42.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(25η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ
ΛΑΡΔΟΥ
Πέμπτη
21/03/24
12:30
4-0
43.
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)
(9η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ 2
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ
Σάββατο
23/03/24
12:00
3-0
44.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(27η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
30/03/24
16:00
3-3
45.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(8η φάση)
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
Κυριακή
31/03/24
09:30
46.
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(1η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Παρασκευή
05/04/24
19:00
4-1
47.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(28η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
06/04/24
20:00
2-1
48.
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE)-ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ-ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(2η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ
Κυριακή
14/04/24
10:00
5-2
49.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(29η αγ.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΖΗΠΑΡΙ
Κυριακή
14/04/24
12:00
1-2
50.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(30η αγ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΑΡΔΟΥ
Σάββατο
20/04/24
17:00
51.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(9η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ Β
ΛΑΡΔΟΥ
Κυριακή
21/04/24
10:00
52.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(9η φάση)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΑΡΔΟΥ
Κυριακή
21/04/24
10:00
53.
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10
(9η φάση)
ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΛΑΡΔΟΥ
Κυριακή
21/04/24
11:00
54.
Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(26η αγ.)
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
0-3
α.α.