Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 1 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 09:20 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 09:20 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 09:20 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 09:20 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 10:30 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 10:30 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 10:30 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 10:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:40 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:40 | ||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:40 | ||
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 11:40 | ||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:50 | ||
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 20/11/16 | 12:50 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 09:00 | ||
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 09:00 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 09:55 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - Α.Ε.Ρ.Α. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 09:55 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 10:50 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 10:50 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 11:45 | ||
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 11:45 | ||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 12:40 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 12:40 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 13:35 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 13:35 | ||
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 14:30 | ||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 14:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 18/12/16 | 15:20 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 09:20 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΡΟΔΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 09:20 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 09:20 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 10:20 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 10:20 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 10:30 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 10:30 | ||
ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 11:30 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 11:30 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 11:30 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 11:30 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 12:30 | ||
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 29/01/17 | 12:30 | ||
ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 12:30 | ||
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 29/01/17 | 12:30 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 09:30 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 09:30 | ||
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 09:30 | ||
Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 10:30 | ||
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 10:30 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 10:40 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 10:40 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:40 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:40 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΕΥΑΓΟΡΑΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:50 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 11:50 | ||
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:50 | ||
ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:50 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:50 | ||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 12:50 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 09:15 | ||
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 09:15 | ||
ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 10:15 | ||
ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 10:15 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 11:15 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 11:15 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 12:15 | ||
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 12:15 | ||
ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 13:15 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 13:15 | ||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 14:15 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 14:15 | ||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 15:15 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 15:15 | ||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ 2 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 16:15 | ||
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2 - ΕΥΚΛΗΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Κυριακή | 07/05/17 | 16:15 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:00 | ||
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 10:00 | ||
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 11:00 | ||
ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 11:00 | ||
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 12:00 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 12:00 | ||
Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 13:00 | ||
ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 1 | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 13:00 | ||
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 14:00 |