Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-20
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/11/19 | 10:30 | ||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/11/19 | 10:30 | ||
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:30 | ||
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:30 | ||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/11/19 | 12:30 | ||
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 10/11/19 | 12:30 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΚΩΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 10:30 | ||
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 10:30 | ||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:30 | ||
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣ 2 | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:30 | ||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 12:30 | ||
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 12:30 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΚΩΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ||
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 10:30 | ||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΕ ΚΩΣ 2 | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | ||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΚΩΣ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ||
ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ||
ΑΕ ΚΩΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ||
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 08/03/20 | 11:30 | ||
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΔΙΑΣ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 | ||
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 |