Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
4ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Δήμου Ρόδου Ποδοσφαιρικής Ιστορίας και Φιλανθρωπίας
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 05/12/17 | 20:00 | ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 3-2 |
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Τετάρτη | 06/12/17 | 18:00 | ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. | 2-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Πέμπτη | 07/12/17 | 17:30 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α. | 2-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Πέμπτη | 07/12/17 | 20:30 | ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ Χ. | 4-4 |
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Πέμπτη | 25/01/18 | 16:00 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 0-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 13/12/17 | 15:15 | ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 3-2 |
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 13/12/17 | 16:30 | ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. | 1-2 |
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Πέμπτη | 14/12/17 | 18:00 | ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. | 0-0 |
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Παρασκευή | 15/12/17 | 21:15 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 2-1 |
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Τρίτη | 19/12/17 | 18:00 | ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 1-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ | ||||||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τρίτη | 19/12/17 | 15:45 | ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. | 4-0 |
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Πέμπτη | 21/12/17 | 18:00 | ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-5 |
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Παρασκευή | 22/12/17 | 15:30 | ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. | 0-3 α.α. |
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τετάρτη | 14/03/18 | 17:30 | ΒΛΑΧΟΣ B., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. | 1-5 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ||||||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 10/01/18 | 18:30 | ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ. | 6-0 |
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Πέμπτη | 11/01/18 | 21:00 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 1-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Παρασκευή | 12/01/18 | 16:00 | ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ. | 3-0 |
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τρίτη | 23/01/18 | 20:30 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 0-3 α.α. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΑΦΑΝΤΟΥ | ||||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ||||||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τετάρτη | 17/01/18 | 21:00 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 0-3 |
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ | ΦΑΝΩΝ | Πέμπτη | 18/01/18 | 15:15 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | Αναβλήθηκε |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Πέμπτη | 18/01/18 | 19:00 | ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 4-4 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ | ||||||
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τετάρτη | 31/01/18 | 17:30 | ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 0-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Πέμπτη | 01/02/18 | 20:00 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 5-7 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Παρασκευή | 02/02/18 | 18:00 | ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | Αναβλήθηκε |
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Πέμπτη | 15/02/18 | 18:00 | ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | Αναβλήθηκε |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ||||||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Παρασκευή | 12/01/18 | 21:00 | ΓΙΩΡΓΑΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 1-7 |
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Τρίτη | 06/02/18 | 18:00 | ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. | 4-4 |
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 07/02/18 | 16:15 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π. | Αναβλήθηκε |
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 06/03/18 | 19:30 | ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 3-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ | ||||||
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ | ||||||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Τρίτη | 13/02/18 | 18:00 | ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 0-4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 20/02/18 | 15:30 | ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 8-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Παρασκευή | 09/03/18 | 19:30 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 2-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ||||||
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ | ||||||
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΦΑΝΩΝ | Παρασκευή | 02/03/18 | 16:15 | ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ. | 3-0 α.α. |
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Δευτέρα | 05/03/18 | 17:30 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. | 1-3 |
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 06/03/18 | 20:30 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 2-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ | ||||||
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ | ||||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τετάρτη | 14/02/18 | 18:45 | ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. | 2-4 |
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Β ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Πέμπτη | 08/03/18 | 17:30 | ΒΛΑΧΟΣ B., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-7 |
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 27/03/18 | 19:30 | Αναβλήθηκε |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣ - ΣΥΝΔ/ΜΟΣ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑ | ||||||
ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ||||||
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Πέμπτη | 25/01/18 | 18:00 | ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 0-2 |
ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Τετάρτη | 28/03/18 | 19:30 | ΝΤΑΚΟ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗ Χ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 2-8 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Πέμπτη | 29/03/18 | 18:00 | ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. | 6-0 |