Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 2ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 11:00 | 1-1 | |
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 11:00 | 2-2 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 11:00 | 2-6 | |
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 25/02/17 | 11:00 | 3-6 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 04/03/17 | 15:00 | 2-8 | |
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Σάββατο | 04/03/17 | 15:00 | 1-6 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Παρασκευή | 17/03/17 | 15:00 | 3-2 | |
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Παρασκευή | 17/03/17 | 15:00 | 7-0 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 11:15 | 10-2 | |
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τετάρτη | 22/03/17 | 15:00 | 6-0 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 26/03/17 | 11:15 | 2-6 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 22/04/17 | 11:00 | 0-3 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 14:00 | 1-2 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 01/04/17 | 14:00 | 4-4 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ | ΠΥΛΙΟΥ | Παρασκευή | 07/04/17 | 14:30 | 8-2 | |
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Παρασκευή | 07/04/17 | 14:30 | 8-1 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 29/04/17 | 11:00 | 0-3 | |
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 29/04/17 | 11:00 | 0-6 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 09:45 | 3-5 | |
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 07/05/17 | 09:45 | 7-0 |