Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 26/28.03.2024, 29/3/2024 11:33
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 27/3/2024 11:32
Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 27ης αγωνιστικής, «ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ-ΑΣΤΕΡΑ... περισσότερα...
Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 27ης αγωνιστικής, «ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ-ΑΣΤΕΡΑ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 26/3/2024 12:41
Έπειτα από αίτημα του σωματείου «ΑΕ ΛΕΡΟΥ» και τη συναίνεση του σωματείου «ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦ... περισσότερα...
Έπειτα από αίτημα του σωματείου «ΑΕ ΛΕΡΟΥ» και τη συναίνεση του σωματείου «ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 26/3/2024 12:35
Ο αγώνας της Β΄ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, του 1ου ομίλου, της 18ης αγωνιστικής «ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛ... περισσότερα...
Ο αγώνας της Β΄ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, του 1ου ομίλου, της 18ης αγωνιστικής «ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 26/3/2024 12:34
Ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Δωδεκανήσου, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, εκφράζουν τ... περισσότερα...
Ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Δωδεκανήσου, Παναγιώτης Διακοφώτης και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, εκφράζουν τ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 25/21.03.2024, 22/3/2024 12:02
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 2-1 |
2. | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ) | 0-3 |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΧΑΛΚΗ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | 3-0 |
4. | ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΒΑΤΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 1-3 |
18η αγωνιστική | |||||||
5. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΧΑΛΚΗ | Ε.Α.Κ. | Τετάρτη | 27/03/24 | 19:00 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 0-2 |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | ΤΗΛΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ | ΤΗΛΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:15 | ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | 0-5 |
7. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ | ΜΑΣΣΑΡΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 2-2 |
8. | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 2-2 |
18η αγωνιστική | |||||||
9. | ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ | ΘΕΟΛΟΓΟΥ | Παρασκευή | 29/03/24 | 12:00 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 7-2 |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Πέμπτη | 28/03/24 | 15:00 | ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | 3-1 |
Γ Κατηγορία (24η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 0-4 |
12. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 1-2 |
13. | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) | 1-0 |
14. | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | 1-1 |
19η αγωνιστική | |||||||
15. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | 5-1 |
K-16 (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΟΞΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 1-1 |
17. | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 26/03/24 | 15:30 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | 4-2 |
Κ-16 Ομιλος Νήσων (22η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΛΑΚΚΙ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε. | 2-7 |
K-14 A Όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | ΝΤΑΚΟ Κ. | 1-6 |
20. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. | Αναβλήθηκε |
K-14 Β Όμιλος (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:30 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ. | 2-0 |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | 4-2 |
11η αγωνιστική | |||||||
23. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΠΥΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ΚΑΤΟΠΗΣ Κ. | 7-1 |
12η αγωνιστική | |||||||
24. | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ. | 1-2 |
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (4η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗ 2) | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 17:00 | ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΒΛΑΧΟΣ B. (Παρατηρητής Αγώνα: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | 1-0 |
26. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ( (ΝΙΚΗΤΗΣ 4)) | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Πέμπτη | 28/03/24 | 13:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 3-2 |
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 1-1 | ||
28. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 0-3 | ||
29. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 1-4 | ||
30. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 1-1 | ||
31. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 1-1 | ||
32. | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 0-1 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | ||
34. | ΔΙΓΕΝΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | ||
35. | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | ||
36. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | ||
37. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:30 | ||
38. | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΟΡΦΕΑΣ 3 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:30 | ||
39. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:30 | ||
40. | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 2 - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:30 | ||
41. | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | ||
42. | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΡΟΔΟΣ Β | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | ||
43. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | ||
44. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 11:30 | ||
45. | ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
46. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
47. | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
48. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | ||
K-12 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (SILVER) (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
49. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | 1-4 | |
50. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 09:30 | 0-3 | |
51. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 1-4 | |
52. | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 0-3 α.α. | |
K-12 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (IRON) (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΙΑΛΥΣΟΣ 3 - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:45 | 0-3 | |
54. | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 13:15 | 3-2 | |
55. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Πέμπτη | 28/03/24 | 17:30 | 0-3 | ||
Κ-12 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (GOLD) (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
56. | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 13:15 | 0-2 | |
Κ-12 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (BRONZE) (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
57. | ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:45 | 5-2 | |
58. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΛΙΝΔΟΥ | Πέμπτη | 28/03/24 | 19:15 | 4-1 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 3-5 | |
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
60. | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 4-1 | |
5η αγωνιστική | |||||||
61. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 5-2 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (27η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:45 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Μ., ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ) | |
2. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) | |
3. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | |
4. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΛΟΥΚΗΣ Χ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ) | |
5. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
6. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 02/04/24 | 13:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
7. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τρίτη | 02/04/24 | 13:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ) | |
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΝΤΟΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
9. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
10. | ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΣΤΡΙΟΥ ΟΜΙΛ.ΦΙΛΑΘΛ | ΦΑΝΩΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | |
11. | ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Σ., ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | |
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ | ΔΙΜΥΛΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 19:00 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
13. | ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΑΡΕΣΤΗΣ Ν., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | |
14. | ΤΗΛΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ | ΤΗΛΟΥ | Τρίτη | 02/04/24 | 11:30 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | |
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΕΡΟΙΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΑΡΕΦΑΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) | |
16. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:15 | ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΑΒΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) | |
Γ Κατηγορία (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ) | |
18. | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | |
19. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ) | |
20. | ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
21. | ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 31/03/24 | 18:30 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Α., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
K-16 (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΛΟΞΑΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | |
23. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | |
18η αγωνιστική | |||||||
24. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:15 | ΛΟΞΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
14η αγωνιστική | |||||||
25. | ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘ | Παρασκευή | 05/04/24 | 16:00 | ||
Κ-16 Ομιλος Νήσων (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
7η αγωνιστική | |||||||
27. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | |
15η αγωνιστική | |||||||
28. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΖΗΠΑΡΙ | Τετάρτη | 03/04/24 | 20:00 | ||
K-14 A Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | Αναβλήθηκε | |
30. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 15:30 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
31. | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν. | |
32. | ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | Αναβλήθηκε | |
33. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 15:00 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. | |
K-14 Β Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ. | |
35. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. | |
36. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 30/03/24 | 13:30 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. | |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 30/03/24 | 18:00 | ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ. | |
18η αγωνιστική | |||||||
38. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ΚΑΤΟΠΗΣ Κ. | |
13η αγωνιστική | |||||||
39. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | ΚΑΤΟΠΗΣ Κ. | |
2η αγωνιστική | |||||||
40. | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:00 | ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ. | |
15η αγωνιστική | |||||||
41. | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Τρίτη | 02/04/24 | 18:00 | ||
16η αγωνιστική | |||||||
42. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 03/04/24 | 18:00 | ||
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (4η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ((ΝΙΚΗΤΗΣ 1)) | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 16:00 | ||
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (29η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
45. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ||
46. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
47. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
48. | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
49. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ||
50. | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
51. | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
52. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-8 - ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (6η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
54. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
55. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
56. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (8η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
57. | ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | ||
58. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | ||
59. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | ||
60. | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 09:30 | ||
61. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ||
62. | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ||
63. | ΧΑΛΚΗ 2 - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ||
64. | ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ 2 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:30 | ||
65. | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | ||
66. | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | ||
67. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | ||
68. | ΡΟΔΟΣ Β - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:30 | ||
69. | Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ Β - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
70. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
71. | ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
72. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10-ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
73. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ||
74. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ||
75. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΠΑΟΚ ΚΩ 2 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
76. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
77. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
78. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3 | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
79. | Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 4ος όμιλος (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
80. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ||
7η αγωνιστική | |||||||
81. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:45 | ||
4η αγωνιστική | |||||||
82. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΠΑΛΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ||
9η αγωνιστική | |||||||
83. | ΝΙΚΑΓΟΡΑ ΚΕΦΑΛΟΥ 2 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
84. | ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
85. | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο. | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
86. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΟΥ ΑΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
87. | ΣΑΠΦΩ ΑΠΣ - ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | |||
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 7ος Ομιλος (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
88. | ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | |||
89. | ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 14:00 | |||
90. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.