Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 30/18.04.2024, 19/4/2024 12:47
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Συλλυπητήρια ανακοίνωση, 19/4/2024 12:27
Με μεγάλη θλίψη πληροφορηθήκαμε σήμερα την απώλεια του γιατρού Κώστα Κωτικώστα, επί σειρά ετών δι... περισσότερα...
Με μεγάλη θλίψη πληροφορηθήκαμε σήμερα την απώλεια του γιατρού Κώστα Κωτικώστα, επί σειρά ετών δι... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Νο 29/11.04.2024, 12/4/2024 11:29
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρί... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 11/4/2024 12:19
Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 29ης αγωνιστικής «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ-ΗΡΑΚ... περισσότερα...
Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries, της 29ης αγωνιστικής «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ-ΗΡΑΚ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ , 10/4/2024 14:33
Λόγω των σημερινών αγώνων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 και του Πανελλήνι... περισσότερα...
Λόγω των σημερινών αγώνων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 και του Πανελλήνι... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 09/4/2024 11:22
Έπειτα από την έγγραφη παραίτηση του σωματείου «ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ», από το Πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορία... περισσότερα...
Έπειτα από την έγγραφη παραίτηση του σωματείου «ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ», από το Πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορία... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΒΑΤΙΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | |
2. | ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ | Ε.Α.Κ. | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | |
3. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ | ΠΑΣΤΙΔΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
4. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
5. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) | |
Γ Κατηγορία (30η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 16/04/24 | 15:00 | ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | 2-0 |
7. | ΔΙΓΕΝΗΣ Β - ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΟΥ | Τρίτη | 16/04/24 | 19:30 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) | 7-0 |
28η αγωνιστική | |||||||
8. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:30 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
K-16 (23η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:00 | ΝΤΑΚΟ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | |
K-14 A Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. | |
K-14 Β Όμιλος (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:30 | ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. | |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Σάββατο | 20/04/24 | 13:45 | ΒΕΡΟΙΟΣ Γ. | |
22η αγωνιστική | |||||||
13. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΚΕΦΑΛΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΤΖΕΒΕΛΕΚΙΔΗΣ Χ. | |
Κύπελλο Δωδεκανήσου Dodekanisos Seaways (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι. (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) | 3-0 |
15. | ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:00 | ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Ο. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | 0-0 |
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (31η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Δευτέρα | 15/04/24 | 16:00 | 3-0 | ||
32η αγωνιστική | |||||||
17. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 20/04/24 | 00:00 | |||
18. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. | Σάββατο | 20/04/24 | 13:00 | |||
19. | ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
20. | ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
21. | ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
22. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
23. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:00 | |||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Πέμπτη | 18/04/24 | 18:15 | 1-1 (πεν: 6-7) |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΕΠΣ 8ος Όμιλος (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ - ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
2. | ΕΠΣ ΧΙΟΥ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
3. | ΕΠΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 00:00 | |||
Α Κατηγορία Blue Star Ferries (30η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΠΑΓΩΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
5. | ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 13:00 | (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) | |
Γ Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β | ΜΑΛΩΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ) | |
7. | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 15:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
8. | ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β | Ε.Α.Κ. | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΡΟΖΑΚΗΣ Ν., ΛΑΖΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
29η αγωνιστική | |||||||
9. | ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ | ΜΑΛΩΝΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
10. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΚΑΛΥΘΙΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
11. | ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ | ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
12. | ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Β - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΛΙΝΔΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ||
13. | ΑΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΦΑΝΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ||
K-16 (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ | ΣΥΜΗ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ. | |
23η αγωνιστική | |||||||
15. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΜΙΖΟΓΛΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) | |
16. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 17:00 | ||
Κ-16 Ομιλος Νήσων (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | ΚΑΛΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
17η αγωνιστική | |||||||
18. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | |
15η αγωνιστική | |||||||
19. | ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
16η αγωνιστική | |||||||
20. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΠΑΟΚ ΚΩ | ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
K-14 A Όμιλος (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ | ΑΣ ΧΑΛΚΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ΛΟΞΑΣ Α. | |
12η αγωνιστική | |||||||
22. | ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΧΑΛΚΗ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | Τρίτη | 23/04/24 | 18:00 | ||
K-14 Β Όμιλος (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ | ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:30 | ΜΙΜΟΥΛΗΣ Μ. | Αναβλήθηκε |
Κ-14 Ομιλος Νήσων (11η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Κ. | |
14η αγωνιστική | |||||||
25. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ΜΑΡΙΝΟΣ Θ. | |
21η αγωνιστική | |||||||
26. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 15:30 | ||
Γ Εθνική Κατηγορία 3ος Ομιλος (32η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ||
28. | Α.Ε.Ρ.Α. - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ | ΑΦΑΝΤΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ||
33η αγωνιστική | |||||||
29. | ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ε. - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
30. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
31. | ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ Α.Ε - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
32. | ΜΑΡΚΟ Γ.Σ. - Α.Ε.Ρ.Α. | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
33. | ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. - ΚΟΡΙΝΘΟΣ Π.Α.Σ. | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
34. | ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
35. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΠΥΛΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | ||
36. | ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
37. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 16:00 | |||
Πανελλήνιο Πρωτάθλμα Ανάπτυξης Γυναικών Κ15 (2η Φάση) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | Τετάρτη | 24/04/24 | 15:30 | |||
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Κ-10 (9η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΔΙΓΕΝΗΣ Β | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
40. | ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
41. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
42. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ Β | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
43. | ΟΡΦΕΑΣ 3 - ΙΑΛΥΣΟΣ 2 | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
44. | ΟΡΦΕΑΣ 4 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
45. | ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
46. | ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α. | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
47. | ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
48. | ΟΡΦΕΑΣ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
49. | ΑΣ ΑΡΕΝΑ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
50. | ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ | ΛΑΡΔΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (BRONZE) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
51. | ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
52. | ΠΑΟΚ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ (ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (GOLD) (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΩ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | ||
3η φάση | |||||||
54. | (ΝΙΚΗΤΕΣ (ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ/ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ)-(ΟΑ ΚΩ/ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ) ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | ||
55. | (ΧΑΜΕΝΟΙ (ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ/ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ)-(ΟΑ ΚΩ/ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ GOLD) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (IRON) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
56. | ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 09:00 | ||
2η φάση | |||||||
57. | (ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ 2-(ΑΕ ΛΕΡΟΥ/ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡ <ΧΑΜΕΝΟΣ> ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
58. | (ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ 2-(ΑΕ ΛΕΡΟΥ/ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΡ <ΝΙΚΗΤΗΣ> ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:15 | ||
Κ-12 ΒΟΡΕΙΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ (SILVER) (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ( ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 | ||
60. | ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ( ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ) | ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.