Kounia bella
Dodekanisos seaways
Βιβλίο
Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΕΛΑΡΔΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 9324 από 13357 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2001
Σωματείο: ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ


Στατιστικά

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2023-2024

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001011'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
202'---

Α.Ε.Ρ.Α., αγωνιστική περίοδος 2022-2023

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3001911'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
304'--911'

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2021-2022

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001601'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
534'---

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001495'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
498'---

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001375'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1375'---

ΑΣ ΡΟΔΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000316'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 24-09-233-1Γκολ!88'
2.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ30-09-233-0Γκολ!86'
3.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ07-10-230-1Γκολ!66'
4.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ15-10-231-090'
5.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ21-10-231-056'
6.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ28-10-231-06'
7.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ04-11-231-080'
8.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ11-11-233-1Γκολ!90'
9.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ25-11-231-321'
10.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 02-12-233-0Γκολ!65'
11.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ09-12-232-234'
12.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ16-12-236-026'
13.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ20-12-231-154'
14.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ06-01-242-185'
15.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ13-01-243-274'
16.Α Κατηγορία Blue Star FerriesΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ19-01-241-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
17.SUPER CUP Γεώργιος ΤσοπανάκηςΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.23-10-221-2-
18.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 01-11-225-159'
19.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.05-11-220-445'
20.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.12-11-221-0Κόκκινη Κάρτα 10'
21.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ03-12-224-057'
22.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.07-12-221-490'
23.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ10-12-224-018'
24.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΚΩΣ - Α.Ε.Ρ.Α.17-12-222-345'
25.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΕΥΚΛΗΣ14-01-238-138'
26.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.21-01-230-3-
27.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ28-01-232-115'
28.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ04-02-231-2-
29.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.13-02-231-2-
30.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ18-02-235-0Γκολ!45'
31.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.25-02-230-215'
32.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.04-03-231-411'
33.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.07-03-230-1-
34.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΕ ΚΩΣ14-03-238-051'
35.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΑΣΚΛΗΠΙΟΥ ΠΑΣ ΡΟΔΟΥ26-03-236-090'
36.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.30-03-230-536'
37.Γ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ Β - ΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β09-04-230-4Γκολ!90'
38.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.12-04-230-1-
39.Γ ΚατηγορίαΑΕΡΑ ΑΦΑΝΤΟΥ Β - ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.13-04-236-1Γκολ!90'
40.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.22-04-230-415'
41.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.26-04-232-2-
42.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ29-04-233-2-
43.Αγώνες Κατάταξης Ανόδου Α ΚατηγορίαςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ03-05-230-290'
44.76ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.18-05-232-2 (πεν: 4-3)-
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
45.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ09-10-211-7Γκολ!90'
46.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥ14-10-212-090'
47.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ23-10-211-090'
48.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑ.Ε.Ρ.Α. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ30-10-211-090'
49.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΝΗΡΕΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ03-11-211-5-
50.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 06-11-215-074'
51.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ13-11-211-245'
52.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ20-11-211-2Γκολ!80'
53.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ27-11-211-290'
54.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ04-12-211-184'
55.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ10-12-212-090'
56.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ18-12-211-490'
57.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 22-01-225-063'
58.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ28-01-221-190'
59.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ26-02-222-1Γκολ!90'
60.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ05-03-221-290'
61.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ12-03-223-085'
62.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ20-03-221-090'
63.Α Κατηγορία Blue Star Ferries 2os ΟμιλοςΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ23-03-221-090'
64.Κύπελλο ΔωδεκανήσουΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ30-03-224-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
65.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ21-10-181-290'
66.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ27-10-180-490'
67.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ04-11-182-224'
68.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ11-11-182-380'
69.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ 25-11-182-1Γκολ!85'
70.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ02-12-181-072'
71.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ16-12-181-345'
72.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ22-12-182-174'
73.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ13-01-194-5Γκολ!90'
74.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ 20-01-194-290'
75.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ27-01-192-516'
76.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ02-02-193-068'
77.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ17-02-191-164'
78.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΚΛΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ24-02-192-145'
79.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ03-03-192-290'
80.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ19-03-198-390'
81.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 24-03-192-290'
82.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ30-03-194-290'
83.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ07-04-193-145'
84.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ14-04-190-167'
85.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ21-04-193-3Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
86.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ22-10-174-0-
87.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ29-10-174-390'
88.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ05-11-174-190'
89.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΗΡΕΑΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ12-11-173-390'
90.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ26-11-172-145'
91.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ03-12-172-332'
92.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΥΜΗΣ ΑΟ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ08-12-173-190'
93.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ17-12-172-114'
94.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 07-01-180-090'
95.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΗΛΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ16-01-184-290'
96.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ21-01-180-164'
97.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ28-01-182-390'
98.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗ11-02-184-2Γκολ!66'
99.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ10-03-183-389'
100.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ17-03-183-075'
101.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΣΥΜΗΣ ΑΟ23-03-185-190'
102.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ31-03-181-290'
103.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ15-04-181-590'
104.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΗΛΟΣ27-04-184-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
105.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ11-10-151-3-
106.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ15-11-153-2-
107.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ06-12-150-6-
108.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ13-12-156-1-
109.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ14-02-162-2-
110.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ28-02-160-1-
111.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ06-03-160-5-
112.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ16-03-160-1-
113.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ27-03-160-180'
114.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ03-04-161-0-
115.Δεύτερη Φάση Παιδικού ΠρωταθλήματοςΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ11-04-164-170'
116.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑ13-04-168-080'
117.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ21-04-160-3-
118.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ09-05-161-180'
119.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ15-05-160-2-
120.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ28-05-163-16'
121.Εφηβίκο Ομιλος ΡοδουΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ05-06-161-3-