Blue Star Ferries

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Faliraki Beach Soccer

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ Π.Ε.35/22.05.2015, 25/5/2015 12:13
  Διαβάστε τις αποφάσεις της πειθαρχικής επιτροπής στο Δελτίο Τύπου.... περισσότερα...
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ, 25/5/2015 09:59
  Η Επιτροπή Καλλιέργειας και ανάπτυξης ,ανακοινώνει την τελική φάση του Προπαιδικού Πρωταθλήματος 2014-2015 ,ημέρα Τετάρτη 27.05.2015 στο Οικονομίδειο γήπεδο Ιαλυσού.Μικρός Τελικός ώρα 18.00 Ευκλής Σορωνής-Αστέρας Παστίδας,Μεγάλος Τελικός ώρα 19.00 Α.Ε.Ρ.Α-ΑΡΕΝΑ 2.    Η Επιτροπή Καλλιέργειας και ανάπτυξης καλεί τους παρακάτω ποδοσφ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ(2002) ΣΤΙΣ 26-05-2015 ΩΡΑ 16.00, 22/5/2015 12:19
             Την Τρίτη 26/05/2015 και ώρα 16.00μ.μ  καλούνται, στο  ΕΝΩΣΙΑΚΟ  γήπεδο,              με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορστάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες), για                 προπόνηση προεπιλογής της ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩ... περισσότερα...
BEACH SOCCER, 21/5/2015 12:54
  Η Ενωση  Ποδ/κών   Σωματείων  Δωδεκανήσου   διοργανώνει   στις  13  και  14  Ιουνίου  2015  το  1ο  Τουρνουά  BEACH  SOCCER  στην  παραλία   μπροστά  από   την  κεντρική   πλατεία  Φαληρακίου.      Η  καθε  ομάδα  που θα  συμμετάσχει  θα  αποτελείται   από  5-10  ποδ/στές .Οι  ομάδες  θα  πρεπει   να   γνωστοποιήσουν  ... περισσότερα...
Σεμινάριο Προεπιλογής Διαιτητών-βοηθων-παρατηρητων-εκπαιδευτών, 20/5/2015 12:04
  Για   να  δείτε    τα   εγγραφα   που   αφορούν   το  Σεμινάριο  Προεπιλογής  Διαιτητών-βοηθών -παρατηρητών  εκπαιδευτών   περιόδου  2015-2016   δειτε  το  Δ.Τ.  20-5-2015... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ , 20/5/2015 08:51
  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ    ΓΙΑ  ΗΛΙΚΙΕΣ   2003-2004      ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ    ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ  ΦΑΣΗΣ    ΓΗΠΕΔΟ   ΑΓΙΩΝ  ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    ΚΥΡΙΑΚΗ  24-5-2015    ΩΡΑ  18.00    Α.Ε.Ρ.ΑΦΑΝΤΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.    ΩΡΑ 19.00   ΕΥΚΛΗΣ   -ΑΡΕΝΑ  /2/     ... περισσότερα...

Facebook epsdod Greece U19

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Πρωτάθλημα Πρωταθλητριών ΕΠΣ 11ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΚυριακή17/05/1517:003-0
2.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή17/05/1517:001-1
3.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη20/05/1516:304-0
4.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΤετάρτη20/05/1517:005-0
5.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή24/05/1517:000-1
6.ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚυριακή24/05/1517:000-2
Εφηβικό Νήσων
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή17/05/1513:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-5
8.ΠΑΟ ΚΩ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο23/05/1511:00ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ Κ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Κ.1-2
9.ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΥΛΙΟΥΣάββατο23/05/1515:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.4-2
10.ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΖΗΠΑΡΙΚυριακή24/05/1513:00ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΚΟΠΑΝΟΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Κ.5-0
Εφηβικό Ρόδου
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/05/1516:00ΣΙΔΕΡΗΣ Α., ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ Φ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.0-5
12.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή17/05/1517:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΑΖΟΣ Ε., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.1-0
13.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο23/05/1517:00ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΠΛΑΤΣΗΣ .0-2
14.ΙΠΠΟΤΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή24/05/1516:00ΜΠΑΡΚΑΣ Λ., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ.7-1
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή24/05/1516:30ΒΛΑΧΟΣ B., ΘΕΟΔΩΡΗΣ A., ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ.3-0
16.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή24/05/1518:30ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Ν., ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ Φ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ.4-0
17.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή24/05/1519:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΥ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ.1-0
Δεύτερη Φάση Παιδικού Πρωταθλήματος
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΡΟΔΟΣ Β (ΤΕΛΙΚΟΣ)ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΣάββατο23/05/1517:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ., ΜΠΕΚΑΣ Κ.0-1
19.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ)ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή24/05/1511:00ΣΙΔΕΡΗΣ Α., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.1-2

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.