Το ποδόσφαιρο είναι γιορτή.

Τελευταία Δελτία τύπου
 |  31.10.2014 - Διαβάστε το |  29.10.2014 - Διαβάστε το |  28.10.2014 - Διαβάστε το | 

 ΝΕΑ
07-11-2012
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΙΑΡΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΔΗΣ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΠΑΡΑΤ.ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ
------------------------------------------------
ΦΟΙΒΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ ΠΑΡΑΤ.ΚΑΡΙΚΗΣ
------------------------------------------------
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ - ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΡΑΔΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΜ
------------------------------------------------
ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΙΓΕΝΗΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ
07-11-2012
ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/11/2012 ΩΡΑ 17:00
ΔΙΓΕΝΗΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
07-11-2012
ΑΓΩΝΑΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2012 ΩΡΑ 1Ο:00
07-11-2012
JUNIOR ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2012
Α -ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ JUNIOR
11/11/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΩΡΑ ΩΡΑ 10:00
ΦΟΙΒΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΛΗ ΩΡΑ 10:00


Β- ΟΜΙΛΟΣ 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ JUNIOR
11/11/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΑΡΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΩΡΑ 12:00
ΑΤΡΟΜΟΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ–ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΩΡΑ 09:00


Γ- ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ JUNIOR
11/11/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ ΩΡΑ 12:00
ΑΓ ΙΣΙΔΩΡΟΣ –ΔΙΓΕΝΗΣ ΩΡΑ 11:00


Δ -ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ JUNIOR
11/11/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ –ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΩΡΑ 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ –ΙΑΛΥΣΟΣ ΩΡΑ 09:00
07-11-2012
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΗΣΩΝ
4η αγων/κή
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2012 ΩΡΑ 18.15
ΓΗΠ:ΚΕΦΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΡΔ.-ΑΟ ΛΕΙΨΟΙ παρ.ΒΑΡΒΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2012 ΩΡΑ 14.00
ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ :ΠΑΟ ΚΩ -ΑΕ ΛΕΡΟΥ παρ.ΒΡΑΧΝΑΣ
06-11-2012
ΑΓΩΝΑΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ ΤΕΤΑΡΤΗ 7/11/2012 ΩΡΑ 14:00
ΗΛΙΟΣ - ΑΣ ΤΗΛΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΧΟΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 7/11/2012 ΩΡΑ 11:30
ΑΠΩΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΟ ΣΥΜΗ
06-11-2012
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012
ΓΗΠ:ΦΑΝΩΝ ΩΡΑ 14.15 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ παρ.ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΑΙΤ:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΣΙΩΤΗΣ-ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ παρ.διαιτ:ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ
05-11-2012
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 10η αγων/κη
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2012
ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΩΡΑ 15.00 ΦΟΙΒΟΣ- ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
04-11-2012
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΣΔ
Η επιτροπή πρωταθλήματος θα συνεδρίαση την τρίτη 6/11/2012 στα γραφεία της ΕΠΣΔ
και ώρα 14:30 για να ορίσει τους αγώνες της 10ης αγωνιστικής Α κατηγορίας
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ 9-10&11/11/2012,β κατηγορία Ρόδου 9η αγωνιστική, Β κατηγορία νήσων 4η αγωνιστική Γ κατηγορία 1ος όμιλος 4η αγωνιστική Γ κατηγορία 2ος όμιλος 4η αγωνιστική, ΕΦΗΒΙΚΟ 1ος όμιλος Ρόδου 7η αγωνιστική, ΕΦΗΒΙΚΟ νήσων 1Η αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ 1ος όμιλος 4η αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ 2ος όμιλος 4η αγωνιστική, 1η αγωνιστική junior Υπενθυμίζουμε τα μετακινούμενα σωματεία Α κατηγορία ΟΡΦΕΑ - ΑΕ ΚΩΣ , Β κατηγορία ΡΟΔΟΥ ,ΑΣ ΣΥΜΗ , Β κατηγορία νήσων ΑΟ ΒΑΘΥ-ΞΑΝΘΟΣ-ΑΕ ΛΕΡΟΥ- ΑΟ ΛΕΙΨΟΙ , Γ κατηγορία 1ος όμιλος ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ-
– 2ος όμιλος ΡΟΔΙΑΚΟΣ , να αποστείλουν τα έγγραφα τους μέχρι την τρίτη 6/11/2012 και ώρα 14:30 στα γραφεία της ΕΠΣΔ. ΑΡΙΘ ΦΑΞ 2241022909.
04-11-2012
ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΟΔΟΥ
Καλούνται οι εκπρόσωποι των παρακάτω σωματείων που συνεχίζουν στο κύπελλο Δωδεκανήσου όμιλο ΡΟΔΟΥ να παραβρεθούν ΤΡΙΤΗ 6/11/2012 ωρα15:00 στα γραφεία της ΕΠΣΔ για την κλήρωση
1. ΑΕΡ.ΑΦΑΝΤΟΥ
2. ΑΣ ΡΟΔΟΣ
3. ΦΟΙΒΟΣ
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
6. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΙΑΛΥΣΟΣ
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
9. ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
10. ΟΡΦΕΑΣ
11. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ νικητής


© 2005 - 2014 : Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου : Σχεδίαση & κατασκευή