Βιβλίο
Blue Star Ferries
Δράση: Καπάκια
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 29/9/2016 19:32
 Στο πεδίο διοργανώσεις μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα για το εφηβικό πρωτάθλημμα, όμιλος Ρόδου, καθώς επίσης και για το παιδικό πρωτάθλημμα ¶ κ ΄Β ομίλου Ρόδου. Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 18:30 στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Δ.... περισσότερα...
Συνεδρίαση Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, 29/9/2016 14:13
 Ο Πρόεδρος της Εκτελεστικής Επιτροπής Κος Διακοφώτης Παναγιώτης, έχοντας υπόψη το άρθρο 33 του Καταστατικού της Ένωσης και τις παραγράφους 1 και 3, του άρθρου 36 της παραγράφου 1 του εδαφίου β’, καλεί σε τακτική συνεδρίαση τα μέλη της Ε.Ε. την Παρασκευή 30.09.2016  και ώρα 19:00 στα γραφεία της Ένωσης με τα παρακάτω θέματα στην ημε... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ KAI ΠΑΙΔΩΝ 29.09.2016, 29/9/2016 13:58
 Δείτε στο σημερινό Δελτίο Τύπου 29.09.2016, τις κλήσεις των ποδοσφαιριστών των Μικτών Νέων και Παίδων από τον Ενωσιακό Προπονητή  κ. Θεοδώρου Θεόδωρο.... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 29/9/2016 13:32
 Στο πεδίο Προκηρύξεις – Έντυπα στο site της ΕΠΣΔ μπορείτε να δείτε και να εκτυπώσετε τα απαιτούμενα έγγραφα που πρέπει να προσκομίσετε στο γραφείο Αθλητισμού της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, για τις αρχαιρεσίες των Σωματείων.... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ 02/28.09.2016, 29/9/2016 11:57
 Διαβάστε στο σημερινό δελτίο τύπου τις αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής (Πρακτικό Συνεδρίασης 02/28.09.2016).... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 29/9/2016 10:27
 Στο πεδίο διοργανώσεις μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα για το εφηβικό πρωτάθλημμα όμιλος Ρόδου, για το παιδικό πρωτάθλημμα 'Α κ 'Β ομίλου Ρόδου. Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 18:30 στα γραφέια της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου.... περισσότερα...

lottary

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο01/10/1612:30ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΛΑΡΔΟΥΣάββατο01/10/1616:15ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ)
0-3
3.Α.Ε.Ρ.Α. - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο01/10/1616:15ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ B.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-1
4.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΛΙΝΔΟΥΣάββατο01/10/1616:15ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-1
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο01/10/1616:15ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΟΣΧΑΤΟΣ Τ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
1-0
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔευτέρα26/09/1616:003-0
7.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο01/10/1616:00
(Παρατηρητής: ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
2-1

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή02/10/1613:30ΜΙΑΡΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
Γ Εθνική Κατηγορία 4ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝΚυριακή02/10/1616:00
3.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή02/10/1616:00
4.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣΚυριακή02/10/1616:00
5.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή02/10/1616:00
6.ΚΗΦΙΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ Κυριακή02/10/1616:00
7.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔευτέρα03/10/1616:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.