Anek
Βιβλίο
Δράση: Καπάκια
Blue Star Ferries
Αυγουστίνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, 16/1/2018 13:30
 Την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018 θα πραγματοποιηθεί Τουρνουά Προπαίδων στα γήπεδα Απολλώνων και Φανών. Αιτήματα Σωματείων έως την Πέμπτη 18/1/2018 στις 12:00.... περισσότερα...
ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ Ε.Ε. ΤΗΣ ΕΠΣΔ, 15/1/2018 15:24
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΔΡΙΑΣΗ  Ο Πρόεδρος της Εκτελεστικής Επιτροπής Κος Διακοφώτης Παναγιώτης, έχοντας υπόψη το άρθρο 33 του Καταστατικού της Ένωσης και τις παραγράφους 1 και 3, του άρθρου 36 της παραγράφου 1 του εδαφίου β’, καλεί σε τακτική συνεδρίαση τα μέλη της Ε.Ε. την Τετάρτη 17.01.2018  και ώρα  15:00 στα γραφεία της Ένωσης.  Τα ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 15/1/2018 13:06
 Έπειτα από έγγραφο αίτημα του Σωματείου ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ και την έγγραφη συναίνεση του Σωματείου ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ, ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας της 14ης αγωνιστικής ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ορίζεται για την Τετάρτη  17.01.2018 και ώρα 14:45 αντί την Πέμπτη 18.01.2018 που αρχικά είχε ορισθεί.... περισσότερα...
Συλλυπητήρια Ανακοίνωση, 15/1/2018 12:42
 Ο Πρόεδρος και τα μέλη της Ε.Ε. της ΕΠΣΔ, εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή τους συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του εκλιπόντα, Θωμά Σακέλλη καθώς και στην οικογένεια του «ΑΝΤΙΜΑΧΟΥ», όπου είχε διατελέσει επί σειρά ετών Πρόεδρος   .... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 13/1/2018 09:49
 Ενημερώνουμε τα Σωματεία της δύναμης μας τα οποία συμμετέχουν στο Τουρνουά Προπαίδων ότι, λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών οι προγραμματισμένοι αγώνες για την Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018, στα γήπεδα Απολλώνων και Φανών, αναβάλλονται.... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔ/ΣΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ_12012018, 12/1/2018 18:00
 Δείτε στο σημερινό Δελτίο Τύπου 12.01.2018, την πρόσκληση  ποδοσφαιριστών  Μικτών Νέων και Παίδων από τον Ενωσιακό Προπονητή  κ. Θεοδώρου Θεόδωρο.... περισσότερα...

epsirak fb

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΠΗΓΑΔΙΩΝΣάββατο13/01/1814:45ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΗΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
2.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥΣάββατο13/01/1814:45ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
5-4
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο13/01/1814:45ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΑΚΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
2-0
4.ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.Ε.Α.Κ.Σάββατο13/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
0-1
5.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΚυριακή14/01/1812:30ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
1-0
6.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1813:30ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Β., ΛΑΖΟΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
0-3
7.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή14/01/1813:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΑΧΙΟΛΑΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
3-0
8.ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή14/01/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-1
9.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΤετάρτη17/01/1814:45ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΚΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
3-1
10.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΚΕΦΑΛΟΥΠέμπτη18/01/1810:15ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΛΚΗΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/1812:00ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΕΚΑΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1
12.ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΝΗΡΕΑΣΛΑΡΔΟΥΚυριακή14/01/1814:45ΚΑΣΙΩΤΗΣ Χ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΚΑΣ Χ)
3-0
13.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΔΑΜΑΓΗΤΟΣΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΚυριακή14/01/1814:45ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-0
14.ΤΗΛΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΤΗΛΟΥΤρίτη16/01/1812:00ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
4-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε ΚΥΠΡΟΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή14/01/1814:45ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-4
16.ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή14/01/1814:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Σ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
1-3
17.ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή14/01/1815:00ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΒΙΤΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4-0
18.ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1817:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗ Κ., ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-2
19.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗΜΑΛΩΝΑΣΤετάρτη17/01/1814:45ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ - ΑΕ ΚΩΣΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1814:45ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ)
0-4
21.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή14/01/1811:00ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Λ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
(Παρατηρητής Δ: ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
3-2
22.ΑΕ ΛΕΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΛΑΚΚΙΚυριακή14/01/1812:45ΚΑΡΑΜΟΥΤΑΣ Κ., ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Δ: ΚΑΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
1-0
23.ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ - ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣΠΑΤΜΟΥΚυριακή14/01/1813:45ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ)
2-1
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο13/01/1810:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ Γ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
25.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δ., ΤΟΝΙΔΗΣ Δ., ΑΛΕΚΟΣ Δ.2-2
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/01/1814:00ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ., ΝΤΟΚΟΣ Α., ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Δ: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
6-0
27.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣΕ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1817:30ΓΑΤΗ Ε., ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Φ., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Δ: ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7-1
28.ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή14/01/1810:30ΑΛΕΞΙΟΥ Θ., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ., ΝΤΟΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
1-9
29.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΚΑΛΥΘΙΩΝΚυριακή14/01/1811:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Δ: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
1-1
Παιδικό A Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΣάββατο13/01/1811:00ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α.2-6
31.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο13/01/1811:00ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ Π.0-3
32.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΕ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1811:00Αναβλήθηκε
Παιδικό Όμιλος Νήσων
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ ΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1818:30ΚΙΝΑΣ Θ.
34.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή14/01/1812:00ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Μ.9-3
35.ΑΕ ΚΩΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΖΗΠΑΡΙΚυριακή14/01/1814:00ΑΛΕΚΟΣ Δ.5-0
Παιδικό Β Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΘΕΟΛΟΓΟΥΣάββατο13/01/1811:30ΓΙΩΡΓΑΣ Σ.1-1
37.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΣάββατο13/01/1812:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-9
38.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο13/01/1813:00ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Θ.0-8
Κύπελλο Δωδεκανήσου
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (ΝΙΚΗΤΗΣ 7)ΜΑΣΣΑΡΩΝΤετάρτη17/01/1814:30ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΤΣΕΤΣΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
Κύπελλο Δωδεκανήσου Ομιλος Νήσων
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΚΩΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)ΖΗΠΑΡΙΤετάρτη17/01/1816:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ Δ., ΠΑΓΩΝΗΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
1-2
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣάββατο13/01/1816:000-0
42.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚυριακή14/01/1815:000-3
43.Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥΚυριακή14/01/1815:003-2
44.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Πανασπροπυργιακός Δόξα ΑσπροπύργουΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή14/01/1815:00
(Παρατηρητής: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-0
45.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή14/01/1815:00
(Παρατηρητής: ΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-0
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΧΑΛΚΗ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΑΝΩΝΚυριακή14/01/1809:30Αναβλήθηκε
47.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Γ.Α.Σ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ ΒΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1810:45Αναβλήθηκε
48.ΕΥΚΛΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣΦΑΝΩΝΚυριακή14/01/1812:00Αναβλήθηκε
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝΚυριακή14/01/1809:30Αναβλήθηκε
50.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1810:45Αναβλήθηκε
51.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣΦΑΝΩΝΚυριακή14/01/1810:45Αναβλήθηκε
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1809:30Αναβλήθηκε
53.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή14/01/1810:45Αναβλήθηκε
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 4ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 2ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1809:30Αναβλήθηκε
55.Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥΦΑΝΩΝΚυριακή14/01/1812:00Αναβλήθηκε
56.ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1812:00Αναβλήθηκε
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 5ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1812:00Αναβλήθηκε
58.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή14/01/1813:15Αναβλήθηκε
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ - ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο13/01/1814:009-0
60.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣΣάββατο13/01/1814:005-1
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1811:002-4
62.ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1811:002-5
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ και ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ 2 - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1810:003-6
64.ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 2 - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 2ΖΗΠΑΡΙΣάββατο13/01/1810:006-2
4ο Τουρνουά Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Δήμου Ρόδου Ποδοσφαιρικής Ιστορίας και Φιλανθρωπίας
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚΟΣΚΙΝΟΥΤετάρτη17/01/1821:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ Κ.0-3
66.ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΛΙΝΔΟΣ-ΠΥΛΩΝΑ-ΛΑΡΔΟΣΦΑΝΩΝΠέμπτη18/01/1815:15
67.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΒ ΚΑΛΥΘΙΩΝΠέμπτη18/01/1819:00
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
68.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΚυριακή14/01/1813:004-4

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία Blue Star Ferries
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΑΚΗΣ)
3.ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΨΙΝΘΟΥΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
4.Α.Ε.Ρ.Α. - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ)
5.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥΜΑΡΙΤΣΩΝΚυριακή21/01/1813:30
(Παρατηρητής: ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΟΝΑΣ)
6.ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/01/1814:00
(Παρατηρητής: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
7.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ - ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣΛΙΝΔΟΥΚυριακή21/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΛΥΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
8.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΝΤΙΜΑΧΟΣΚΕΦΑΛΟΥΚυριακή21/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή19/01/1813:15
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
10.ΝΗΡΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΚΡΕΜΑΣΤΗΣΚυριακή21/01/1814:00
(Παρατηρητής: ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
11.ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1814:15
(Παρατηρητής: ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ)
12.ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΘΕΟΛΟΓΟΥΚυριακή21/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
13.ΤΗΛΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΤΗΛΟΥΤρίτη23/01/1812:00
(Παρατηρητής: ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ - ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΝΙΣΥΡΟΥΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
15.Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ)
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝΚΟΣΚΙΝΟΥΚυριακή21/01/1811:00
(Παρατηρητής: ΜΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ - ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥΜΑΛΩΝΑΣΚυριακή21/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ)
18.ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ - ΕΥΚΛΗΣΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος Νήσων
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥΒΑΘΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο20/01/1813:30
(Παρατηρητής: ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ)
20.ΠΑΟΚ ΚΩ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο20/01/1814:45
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ)
21.ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΥΚυριακή21/01/1811:30
(Παρατηρητής: ΚΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
22.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΖΗΠΑΡΙΤρίτη23/01/1813:00
(Παρατηρητής: ΜΑΜΜΗΣ ΔΑΥΙΔ)
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΡΟΔΙΑΚΟΣ - ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1811:00
24.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥΔΙΜΥΛΙΑΣΚυριακή21/01/1814:45
25.ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. - ΔΩΡΙΕΑΣΓΕΝΝΑΔΙΟΥΚυριακή21/01/1814:45
26.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥΑΠΟΛΛΩΝΩΝΚυριακή21/01/1814:45
27.ΘΥΕΛΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣΠΥΛΩΝΑΣΚυριακή21/01/1814:45
28.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣΕ.Α.Κ.Κυριακή21/01/1817:15
Εφηβίκο Ομιλος Νήσων
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΛΕΡΟΥΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο20/01/1811:00
30.ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ - ΑΕ ΚΩΣΚΕΦΑΛΟΥΣάββατο20/01/1811:30
Εφηβίκο Ομιλος Ροδου
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1813:30
32.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚυριακή21/01/1811:00
33.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.ΠΑΣΤΙΔΑΚυριακή21/01/1811:00
Παιδικό A Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΓΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1811:00
35.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝΜΑΣΣΑΡΩΝΣάββατο20/01/1811:00
36.Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/01/1811:00
37.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥΚΑΛΥΘΙΩΝΣάββατο20/01/1812:00
38.ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΑΣ ΑΡΕΝΑΑΦΑΝΤΟΥΤρίτη23/01/1815:00
Παιδικό Β Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΧΑΛΚΗ - ΣΥΜΗΣ ΑΟΑΣ ΧΑΛΚΗΣΠαρασκευή19/01/1815:15
40.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣάββατο20/01/1812:00
41.ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥΕ.Α.Κ.Σάββατο20/01/1816:15
42.ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑΚυριακή21/01/1812:00
Κύπελλο Δωδεκανήσου
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 2)Δ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Τετάρτη24/01/1800:00
(Παρατηρητής: ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
44.ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ (ΝΙΚΗΤΗΣ 3)ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη24/01/1800:00
(Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ)
Γ Εθνική Κατηγορία 6ος Ομιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΚυριακή21/01/1815:00
46.Πανασπροπυργιακός Δόξα Ασπροπύργου - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΚυριακή21/01/1815:00
47.ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ Κυριακή21/01/1815:00
48.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥΚυριακή21/01/1815:00
49.ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΔ.ΣΤ. ΡΟΔΟΥ Κυριακή21/01/1817:00
Β΄ Γυναικών 4ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.ΑΣ ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝΚυριακή21/01/1811:00
51.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣΚυριακή21/01/1812:00
52.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ο.Κυριακή21/01/1817:15
Γ΄ Κατηγορίας Γυναικών 9ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(ΓΥΝΚΑΛΥΜΝΟΥΣάββατο20/01/1815:00
54.ΚΩΑΚΟΣ ΑΟΦΙΛΙΝΟΣ(ΓΥΝ - ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή21/01/1815:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.