Οι ομάδες που ανήκουν στη δύναμη της Ε.Π.Σ.Δ. ανά κατηγορία είναι:

A' Ερασιτεχνική Κατηγορία - PLAY OFF
Ομάδα Έδρα
Aρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ. Αρχάγγελος
Α.Ε.Ρ. Αφάντου Αφάντου
Απόλλων ΚαλυθιώνΚαλυθιές
Γ.Σ. ΔιαγόραςΡΟΔΟΣ
Ιάλυσος Γ.Α.Σ Ιαλυσός
Κλεόβουλος ΛίνδουΛίνδος
Ρόδος Α.Σ.ΡΟΔΟΣ
Φοίβος ΚρεμαστήςΚρεμαστή

A' Ερασιτεχνική Κατηγορία - PLAY OUT
Ομάδα Έδρα
Α.Ε. ΛέρουΛέρος
Α.Ο. Βαθύ ΚαλύμνουΒαθύ
Δόξα ΨίνθουΨίνθος
Ορφέας ΡόδουΡόδος

A' Ερασιτεχνική Κατηγορία - 1ος Όμιλος
Ομάδα Έδρα
Α.Ε. ΛέρουΛέρος
Α.Ε.Ρ. Αφάντου Αφάντου
Αντίμαχος ΚώΚώς
Απόλλων ΚαλυθιώνΚαλυθιές
Αστέρας ΠαστίδαςΠαστίδα
Γ.Σ. ΔιαγόραςΡΟΔΟΣ
Διαγόρας ΒατίουΒάτι
Ευαγόρας ΡόδουΡόδος
Ιάλυσος Γ.Α.Σ Ιαλυσός
ΙππότεςΡόδος
Κλεάνθης ΠαραδεισίουΠαραδείσι
Ορφέας ΡόδουΡόδος

A' Ερασιτεχνική Κατηγορία - 2ος Όμιλος
Ομάδα Έδρα
Aρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ. Αρχάγγελος
Α.Ο. Βαθύ ΚαλύμνουΒαθύ
Α.Ο. ΔικαίουΔήμος Δικαίου
Ασκληπειού Π.Α.Σ.Ασκληπειό
Ασπίς Σαλάκου Σάλακος
Δόξα ΨίνθουΨίνθος
Ηρακλής Μαριτσών Α.Κ.Σ. Μαριτσά
Κλεόβουλος ΛίνδουΛίνδος
Κολοσσός Κάστρου Ρόδος
Ρόδος Α.Σ.ΡΟΔΟΣ
Φοίβος ΚρεμαστήςΚρεμαστή
Χάλκη Α.Σ.Αφάντου

Β' Κατηγορία Δωδ/σου - Α' Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Aγιος Ισίδωρος Α.Π.Ο.Άγιος Ισίδωρος
Ακουσίλαος ΦανώνΦάνες
Ασπίς ΑπολακκιάςΑπολακκιά
Διγενής ΚοσκινούΚοσκινού
Εθνικός ΑρχίποληςΑρχίπολη
Θύελλα ΠυλώναςΠυλώνα
Κατταβιά Α.Ε. Κατταβιά
Ομόνοια ΓενναδίουΓεννάδι
Ποσειδών ΚαρπάθουΚάρπαθος
Ροδιακός Α.Σ.Ροδος

Β' Κατηγορία Δωδ/σου - Β' Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Άγιος Λουκάς Α.Π.Σ.Ρόδος
Αναγέννηση ΈμπωναςΈμπωνα
Απόλλων Απολλώνων Α.Π.Σ. Απόλλωνα
Αστέρας Μασσάρων Α.Σ. Μάσσαρη
Δαμάγητος Θεολόγου Α.Π.Σ.Θεολόγος
Ευκλής Σορωνής Α.Ε.Σ. Σορωνή
Ηρακλής Λάρδου Α.Ε. Λάρδος
Νηρεύς
Πολυβώτης ΝισύρουΝίσυρος
Τήλος Α.Σ.Τήλος

B' Κατηγορία Δωδ/σου - PLAY OFF
Ομάδα Έδρα
Αστέρας Μασσάρων Α.Σ. Μάσσαρη
Εθνικός ΑρχίποληςΑρχίπολη
Ευκλής Σορωνής Α.Ε.Σ. Σορωνή
Ηρακλής Λάρδου Α.Ε. Λάρδος
Κατταβιά Α.Ε. Κατταβιά
Ποσειδών ΚαρπάθουΚάρπαθος

B' Κατηγορία Δωδ/σου - PLAY OUT
Ομάδα Έδρα
Aγιος Ισίδωρος Α.Π.Ο.Άγιος Ισίδωρος
Ακουσίλαος ΦανώνΦάνες
Δαμάγητος Θεολόγου Α.Π.Σ.Θεολόγος
Νηρεύς
Ροδιακός Α.Σ.Ροδος
Τήλος Α.Σ.Τήλος

Β' Κατηγορία Δωδ/σου - Ομιλος Νήσων
Ομάδα Έδρα
Α.Ε. ΚωςΚώς
Α.Ο. ΛειψοίΛειψοί
Αναγέννηση ΑσφενδίουΚώς
Ανταγόρας Κώ Π.Α.Σ. Κώς
Δόξα ΚαρδάμαιναςΚώς
ΚαλυμνιακόςΚάλυμνος
Νικαγόρας Κεφάλου ΚωΚέφαλος
Ξάνθος ΠάτμουΠάτμος
Π.Α.Ο. ΚώΚώς

Γ' Κατηγορία Δωδ/σου
Ομάδα Έδρα
Άρης 2013Ρόδος
Αγιος Γεώργιος ΜαλώναςΜαλώνα
Αδελφοσύνη ΡόδουΡόδος
Αλθαιμένης Κρητηνίας Γ.Φ.Σ. Κρητηνία
Ατρόμητος Διμυλιάς Α.Σ. Διμυλιά
Δήμητρα Δαματριάς Α.Σ. Δαματριά
Δωριέας Δ.Α.Ν.Σ. Ρόδος
Ηλιος Ιαλυσού Α.Σ. Ιαλυσός
Νίκη ΡόδουΡόδος
Πολύστρατος Λαέρμων Α.Γ.Σ. Λάερμα

Εφηβικό πρωτάθλημα Ομιλος Ρόδου
Ομάδα Έδρα
Απόλλων ΚαλυθιώνΚαλυθιές
Αστέρας Μασσάρων Α.Σ. Μάσσαρι
Αστέρας ΠαστίδαςΠαστίδα
Διαγόρας Γ. Σ. Ρόδος
Διγενής ΚοσκινούΚοσκινού
Ε.Ν. ΑφάντουΡόδος
Ηρακλής Μαριτσών Α.Κ.Σ. Μαριτσά
Ιάλυσος Γ.Α.Σ Ιαλυσός
ΙππότεςΡόδος
Κλεάνθης ΠαραδεισίουΠαραδείσι
Ρόδος Α.Σ.Ρόδος
Φοίβος ΚρεμαστήςΚρεμαστή

Εφηβικό πρωτάθλημα Ομιλος Νήσων
Ομάδα Έδρα
Α.Ε. ΛέρουΛέρος
Α.Ο. Βαθύ Καλύμνου
Α.Ο. ΔικαίουΚώς
ΑΟ Καλυμνιακός
Ανναγέννηση ΑσφενδίουΚώς
Ανταγόρας Κώ Π.Α.Σ.Κώς
Δόξα ΚαρδάμαιναςΚαρδάμαινα
Νικαγόρας Κεφάλου ΚωΚώς
Π.Α.Ο. Κω

Παιδικό πρωτάθλημα - Α Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Aρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ. Αρχάγγελος
Ακουσίλαος ΦανώνΦάνες
Απόλλων Καλυθιών Καλυθιές
Διγενής ΚοσκινούΚοσκινού
Ηρακλής Λάρδου Α.Ε.Λάρδος
ΙππότεςΡόδος
Κλεόβουλος ΛίνδουΛίνδος
Ποσειδών ΚαρπάθουΚάρπαθος
Ρόδος Α.Σ. Ρόδος

Παιδικό πρωτάθλημα - Β Ομιλος
Ομάδα Έδρα
ΑΡΕΝΑΡόδος
Αστέρας Παστίδας Παστίδα
Ατρόμητοι ΡόδουΡόδος
Διαγόρας Γ. Σ. Ρόδος
Ε.Ν. ΑφάντουΡόδος
Ευκλής Σορωνής Α.Ε.Σ.Σορωνή
Ιάλυσος Γ.Α.Σ Ιαλυσός
Σύμη Α.Ο.Σύμη
Φοίβος ΚρεμαστήςΚρεμαστή

Προπαίδων πρωτάθλημα - 1ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Ατρόμητοι ΡόδουΡόδος
Ηρακλής Λάρδου Α.Ε.Λάρδος
Ταξιάρχης ΑρχαγγέλουΑρχάγγελος

Προπαίδων πρωτάθλημα - 2ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Aρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ. Αρχάγγελος
Ακουσίλαος ΦανώνΦάνες
Ιάλυσος Γ.Α.Σ Ιαλυσός
ΙππότεςΡόδος
Ρόδος Α.Σ. Ρόδος

Προπαίδων πρωτάθλημα - 3ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Αστέρας Παστίδας Παστίδα
Διγενής ΚοσκινούΚοσκινού
Ε.Ν. ΑφάντουΡόδος
Κλεάνθης ΠαραδεισίουΠαραδείσι

Προπαίδων πρωτάθλημα - 4ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
ΑΡΕΝΑΡόδος
Ακαδημίες ΒελήΡόδος
Διαγόρας 1Ρόδος
Ροδίων Άθλησης Α.Σ.Ρόδος
Ρόδος 1Ρόδος

Προπαίδων πρωτάθλημα - 5ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Απόλλων Καλυθιών Καλυθιές
ΔΟΠΑΡΡόδος
Νίκη ΡόδουΡόδος
Φοίβος ΚρεμαστήςΚρεμαστή

Τζούνιορ πρωτάθλημα - 1ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Aγιος Ισίδωρος 2 ΄Αγιοι Απόστολοι
Aρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ. Αρχάγγελος
ΑΡΕΝΑΡόδος
Ταξιάρχης Καλάθου Α.Σ.Κάλαθος

Τζούνιορ πρωτάθλημα - 2ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Απόλλων Καλυθιών Καλυθιές
Ε.Ν. ΑφάντουΡόδος
Ηρακλής Μαριτσών Μαριτσά
Κλεάνθης ΠαραδεισίουΠαραδείσι

Τζούνιορ πρωτάθλημα - 3ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
ΑΡΕΝΑ 2Ρόδος
Αστέρας Παστίδας Παστίδα
Ατρόμητοι ΡόδουΡόδος
Διαγόρας 2 Γ. Σ. Ρόδος

Τζούνιορ πρωτάθλημα - 4ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Aγιος Ισίδωρος Α.Π.Ο. ΄Αγιοι Απόστολοι
Ακαδημίες ΒελήΡόδος
Ηρακλής Λάρδου Α.Ε.Λάρδος
Φοίβος ΚρεμαστήςΚρεμαστή

Τζούνιορ πρωτάθλημα - 5ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Διγενής ΚοσκινούΚοσκινού
Ευκλής Σορωνής Α.Ε.Σ.Σορωνή
Ιάλυσος Γ.Α.Σ Ιαλυσός
Ρόδος Α.Σ.ΡΟΔΟΣ

Τζούνιορ πρωτάθλημα - 6ος 'Ομιλος
Ομάδα Έδρα
Διαγόρας 1 Γ. Σ. Ρόδος
ΙππότεςΡόδος
Κλεόβουλος ΛίνδουΛίνδος
Νίκη ΡόδουΡόδος

Γυναικείο Περιφερειακό Πρωτάθλημα - 5ος Όμιλος

Ομάδα Έδρα

Α. Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

ΚΩΣ

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΛΥΘΙΕΣ - ΡΟΔΟΣ


Για περισσότερες πληροφορίες,
επισκεφθείτε το www.12sports.gr



© 2005 - 2014 : Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου : Σχεδίαση & κατασκευή